Restauracja Biała Róża

Kraków

Opinie o Restauracja Biała Róża

Zdzisława Kobylińska

Kilka dni temu byłam w Białej Róży na kolacji. Jedzenie świeże, smaczne, oryginalne, pięknie podane, porcje w sam raz. Kucharz traktuje swój fach jak sztukę. To się czuję. Duży wybór win. Obsługa sprawna i miła. Wystrój restauracji estetyczny, w dobrym guście. Czysto i schludnie. Bez wątpienia będzie to moja restauracja w Krakowie wybierana na spotkania z przyjaciółmi, zwłaszcza że jest położona w centrum historycznym, ale równocześnie poza głównym nurtem turystyczno-pamiątkarsko-fotograficznym. Istnieje zatem spora szansa, że żadne zbyt głośne i natarczywe towarzystwo, nie zakłóci nam spokoju, komfortu rozmów i spotkań. Polecam.

emma
użytkownik zarejestrowany

ja tez szukam pracy w restauracji Biała Róża @hemp, jestem studentką i myślałam, aby tam zatrudnić się w wakacje, z tego co wiem na sezon letni zatrudniają więcej pracowników, tylko liczę, że mi powiecie jakie tam są zarobki.Czy warto własnie tam szukać pracy.

Werfuh przeczytałeś opinie osób, które były chwile w restauracji i niewiele wiedzą. Ja już pracuję kilka lat i wiele osób pracujących tam też już jest długo i nie uważam, żeby działy się takie rzeczy, przez które nie da się pracować. A włścicielka wymaga jak każdy ale płaci na czas i nie są to marne pieniądze. Więc może lepiej się przekonać a nie wierzyć w opinie niewiadomo kogo!

idok

nie polecam okropna atmosfera , tworzona przez właścicielkę....zmienność nastrojów, plotki, w ciągu roku było tam ponad 10 managerów

rozczarowna

Pracowałam trochę zeby dorobic i srednio polecam, caly dzien grupy a z "gory" tel o zielona herbate i wypytywanie o pierdoly a pozniej pretensje ze grupa niezadowolna...(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Restauracja Biała Róża - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Biała Róża