Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych „MEGA” Sp. z o.o.

Nysa

Opinie o Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych „MEGA” Sp. z o.o.

Mietek

Czy Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych „MEGA” Sp. z o.o.nadal istnieje i ma się dobrze? Bo powiem Wam, że chciałem się tam zatrudnić

nieMEGA

Odradzam pracę w tej firmie, ze względów finansowych. Konstruktor z długoletnim stażem w tej firmie zarabia tam 2500 na rękę, osoba która stara się o prace w dziale konstrukcyjnym na początku może liczyć na pensję w wysokości 1700 zł!!!!!!!!!!! i to nie jest żart, boje się pomyśleć ile ma pracownik produkcyjny. Jeśli chodzi o wypłacalność pensji dla pracowników, raczej w terminie.

Słowa kojarzące się z Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych „MEGA” Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych „MEGA” Sp. z o.o. : Najbardziej nie podobało mi się w Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych „MEGA” Sp. z o.o. :

Zostaw opinię o Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych „MEGA” Sp. z o.o. - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych „MEGA” Sp. z o.o.