ZCH Organika

Łódź

Opinie o ZCH Organika

opinia Organika Łódź

Minusy: - totalny bałagan organizacyjny - brak decyzyjności na stanowiskach specjalistów, kierowników, a nawet dyrektorów (prezes grupy kapitałowej osobiście podejmuje wszystkie decyzje, nawet dot. wydania katalogu z magazynów) - nieefektywność działań - kult jednostki - najważniejszą wartością w firmie wg prezesa jest sam prezes - brak postaw pro-klienckich (klienci oszukują) - w firmie krąży powiedzenie "nikt ci tyle nie da, ile obieca ci prezes" – niestety prawda. - demotywujący system wynagrodzeń! Plusy: - dobre jakościowo produkty

xxx

Firma, w której nie można liczyć na podwyżki, ciągły bałagan i brak perspektyw. Ludzie odchodzą szybciej niż przchodzą.Wynagrodzenie premiowe to kpina

Zostaw opinię o ZCH Organika - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZCH Organika