Restauracja Club Biancas s.c.

Kosakowo

Opinie o Restauracja Club Biancas s.c.

Nie dajcie sie ( usunięte przez administratora ) !! 15 godzin na nogach bieganie z jedzeniem po schodach bo tak sobie Państwo wymyslili lokal nie myslac o pracownikach, zero przerwy przez tyle godzin i czasu na jedzenie picie itd na kazdym kroku zwracanie uwagi i opierdziel za nic bo chyba sprawia im to przyjemnosc jak komus pojadą, zadnej mozliwosci zeby usiasc na chwile i odpoczac za psie pieniadze, odradzam i przestrzegam kazdego. Idziesz raz i juz nigdy nie chcesz tam wrocic. Zreszta wystarczy poczytac opinie i posluchac ludzi.

Zostaw opinię o Restauracja Club Biancas s.c. - Kosakowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Club Biancas s.c.