SigmaPro7

Wrocław

Opinie o SigmaPro7

Marta
użytkownik zarejestrowany

@Fric udało Ci się może zatrudnić w firmie? Możesz opowiedzieć o warunkach zatrudnienia - czy firma oprócz stałego wynagrodzenia przewiduje jakieś dodatkowe premie? To duża zachęta dla każdego pracownika.

Fric
użytkownik zarejestrowany

Czy SigmaPro7 zatrudnia aktualnie ludzi czy nic z tego nie będzie w tym momencie?

Nicowa

Pracowałam na czas próbny. Niby żadnych wkładów własny nie potrzeba. Nawet rzekomo podstawowe ubezpieczenie miało być na czas próby za darmo. Mimo kierowania się ich radami człowiek nic nie zarobił. Jeszcze żądali kasy za ubezpieczenie. Kity co proponują i obiecują.

monika713

Nie piramida, tylko MLM. Ja pracuję i jest super!

Janek

Kolejna piramida

anonimowi to się chyba praca z lotto.pl pomyliła :-)

Daniel

Wszystko ok, dobrze płacą. Polecam

Firma obiecuje na konferencjach miliony, wp�aci�em za wpisowe i nic nie otrzyma�em... jedna wielka pomy�ka...

aleksandraanna

Ja właśnie dołączyłam za kilka dni dam znać jak to działa

Dobrosław

Jestem w tym biznesie od sporego czasu. To pozytywny marketing sieciowy. Produkt dla każdego. Pasywny dochód i bonusy. Już niebawem promocja kart rabatowych (od września 2009) tak więc nowe możliwości.

Zostaw opinię o SigmaPro7 - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SigmaPro7