Elektro Skrzat

Gdynia

Opinie o Elektro Skrzat

Ostatni pracownik

Potwierdzam słowa wyżej. Na początku było ok a później tylko coraz gorzej a pieniądze ciężko odzyskać i będę musiał przez przez sąd. Ja i moich 3 kolegów pracowaliśmy charytatywnie i do tego jeszcze pretensje. Chrońcie się ludzie

chrm orkan rumia

Ale pewnie dodam opinie... Niech sie puknie w lep prezesik... Z ludzi prubuje zrobic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a my zrobimy teraz z niego.... Pozdrawiamy [usunięte przez moderatora] Powodzenia ... i jeszcze jedno wynagrodzenie trzeba placic to podstawa pracy chyba ze zle mysle .... szczerze nie polecam lepiej do pipu isc odrazu a nie pracowac w tym syfie

Zostaw opinię o Elektro Skrzat - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro Skrzat