Emulex, Cukrownia kluczewo

Stargard Szczeciński

Opinie o Emulex, Cukrownia kluczewo

Olek

@bleko, zgadzam się z Tobą, osobiście nie pracował bym za 3,5 zł, ale kto inny jak nie sami przyszli pracownicy dają przyzwolenie na takie traktowanie.

maria7891

Cukrownia w Kluczewie firma "Piast" zatrudnia pracowników ochrony na umowę zlecenie za błahą sumę wynagrodzenia- 3,5 zł na godzinę, aby zarobić trzeba wypracować 300 godzin miesięcznie za sumę ok. 1000 zł. Godziny nocne i świąteczne są płacone również 3,5 zł. Robiąc obchód terenu pracownik ma do przejścia 20 kilometrów w ciągu 12 godzin. Pracodawca nie zapewnia środków czystości potrzebnych do sanitarki, mamy je przynosić w swoim zakresie. Szefowa pracowników w Cukrowni "Piast" krzyczy na swoich podwładnych, co powoduje pogorszenie atmosfery w miejscu pracy. Pozwalniano pracowników z dużym stażem, którzy mieli umowę o prace bez konkretnego powodu. W grafiki są wstawione fikcyjne osoby np. mąż szefowej. W ochronie zatrudnione są kobiety i w godzinach nocnych duża część terenu jest nieoświetlona, co zwiększa niebezpieczeństwo, które zagraża pracownikom. Z czystego sumienia nie polecamy tej pracy.

Słowa kojarzące się z Emulex, Cukrownia kluczewo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Emulex, Cukrownia kluczewo: Najbardziej nie podobało mi się w Emulex, Cukrownia kluczewo:

woofer1234
@anonim 11.06.2009 11:57

31.10.2014 byłem od 10.30 do 13. .Paniy z Ochrony była tak ograniczona z myślenien,że krew we mie się za gotowała.Wulgarna,nie niegrzeczna,beszczelna i ograniczona w rozwoju.Starsza Paniy ale bez rozumu .Na bramie na wysłodkach suchych.

Zostaw opinię o Emulex, Cukrownia kluczewo - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emulex, Cukrownia kluczewo