Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ZEMAR

Międzyrzecz

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ZEMAR

blady

Witam, nie polecam tej firmy, warunki pracy okropne, zimno, praca w stresie, częste nadgodziny, pracodawca mówi jedno a robi drugie, pieniądze żadne. Brak kultury osobistej u pracowników firmy. Pracownicy na hali traktowani jak nic nie warci ludzie... Jeżeli macie podobne odczucia to piszcie, niech przyszli pracownicy dwa razy się zastanowią zanim tam trafią, przecież nie muszą przeżywać rozczarowań i stresów. Po to w końcu jest ten portal!!

blady

Tak fałszywych ludzi to ja jeszcze nie widziałem i z takimi nie pracowałem..Ta firma woła o pomstę do nieba..na hali -20 ludzie w kurtkach i rękawiczkach, wszyscy batem poganiani do pracy..a prezesowa w ciepłym biurowym pokoju handluje swoimi znoszonymi butami na OLX...ŻENADA!!

nieznajomy

Ktoś tam jeszcze pracuje? Widzę tyle ogłoszeń o pracę. Jakie są opinie na temat tej firmy?

nieznajomy

nie polecam tej firmy zwolnilem sie z tamtat i sa mi winni kilka tysiecy zlotych jedyne wyjscie to do sadu zenada

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ZEMAR - Międzyrzecz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ZEMAR