Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz

Szubin wieś

Opinie o Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz

To wszystko prawda mało tego jako były pracownik byłem szykanowany i oskarżany o to ,że kradnę tylko dlatego ,że chciałem podwyżkę . Mało tego Płaci najmniejszy ZUS i najmniejszą pensję resztę daje pod stołem i nie płacie nadgodzin bo starszy ,że zniszczy człowieka bo m takie układy . Niech się tym zainteresuje ZUS i PIP błagamy o kontrolę.!!!

Antoni

Stary łapówkarz kłamca i uwaga [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzie się da uważajcie ludzie na niego a sam daje łapówki w PESA Bydgoszcz nawet 25 % jego szwagier powie wam więcej jak go Antoni oszukiwał . Uwaga nie brać od niego kasy bo potem szantażuje .Uwaga na tego krętacza !!!

Antoni

Antoni Zabłocki daje W Zakładach PESA i udaje uczciwego człowieka a jego szwagier cały czas ma go kretyna , złodzieja i psychicznie chorego !! a wszystkiej kieruje jego siostra bo on za głupi jest !!

Ikarius

Jest git , a debilki nie dają rady i sami odchodzą

Prezes Zabłocki

Krętacz , chory psychicznie

Hmmm

Twoja stara

waldek

straszny(usunięte przez administratora) 0 organizacji, 0 kasy za przymusowe nadgodziny...Odradzam nawet długotrwale bezrobotnym!

radzioxxx

nie polecam! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz - Szubin wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz