Hausner

Poznań

Opinie o Hausner

nikon

karina, szczerze powiedziawszy to wiele nie słychać. Deweloper cały czas działa w Poznaniu, ale jakoś dużo inwestycji to nie prowadzi

gość

Dla zainteresowanych proponuję poczytać opinie [usunięte przez moderatora]

gość

Może początek 2011 był ok. Od tego czasu zmieniło się wszystko. W 2011 roku pracowało tam wiele osób, teraz w biurze została garstka. Pani dyrektor to niekompetentna, niedoświadczona bardzo młoda "blondynka" z zanikiem inteligencji. Problemy osobiste pani prezes są przerzucane na pracowników. Fatalna atmosfera- beznadziejne zarządzanie. Szczerze nie polecam

młoda

Witam. jeśli o Hausnera chodzi- jestem mile zaskoczona. Konkretna Pani Prezes, dużo swobody, ciekawe zadania. Powiem szczerze, że aplikując tu trochę bagatelizowałam tą firmę. Ale pierwsza wypłata (wyższa niż oczekiwałam!) i fajna atmosfera sprawiły, że chętnie zostanę tu na dłużej.

Zostaw opinię o Hausner - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hausner