PACCOR Polska Sp. z o.o.

Opinie o PACCOR Polska Sp. z o.o.

Zainteresowana

Tu jest napisane o tym zakładzie tylko trzeba odpowiednio przeczytać

Roman
@Zainteresowana

Brawo ,brawo ! Z tak wysokim poziomem inteligencji w naszej firmie ,szczeble kariery stoją dla pani otworem. Potrzeba tutaj takich błyskotliwych jednostek.

Kamil

Ja się pytam gdzie mam parkować jak przyjeżdżam do pracy na druga zmianę? Bo już nawet miejsca na ulicy nie ma

norma
@Kamil

Na środku pod brama jak nie ma miejsc parkingowych tak dbają o pracowników że nie ma kaj zaparkować auta..

Nowy nabytek

W sumie płacą jak na początek. Spoko. Problem z dogadaniem się. Szkolenie zrobione po łebkach . Raz ci wytlumaczą i wymagają (usunięte przez administratora) Wie czego.

Pytanko
@Nowy nabytek

Jak wyglądają zmiany?

Maria

Są 3 czy 4 zmiany? Praca jest w systemie ciągłym czy weekendy są wolne? I jak z atmosferą na tych zmianach? Polecacie jakaś konkretną czy wszędzie można spokojnie się zatrudniać? Pytam bo wybieram się z aplikacją na produkcję

Tymek

Co stracę lub zostanie mi potrącone z wypłaty jeżeli trafie na L4, lub skorzystam z urlopu na żądanie?

@Tymek

Pracodawca wypłaca premię za brak absencji chorobowej 250 zł brutto.

Firma PACCOR Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Ślusarz Narzędziowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Kamil

Wiadomo ile będzie podwyżki? Bo nawet aneksów nie dostaliśmy.

Biały
@Kamil

Z paska się dowiesz . To jest tutaj norma .

Katarzyna

Chłopak znalazł ogłoszenie na stanowisko operatora maszyn. Czy doświadczenie jest wymagane? Nie ma nic na ten temat w ogłoszeniu :) Fajnie byłoby też wiedzieć coś na temat premii, wyrabia się ją grupowo czy uznaniowo?

Susi
@Katarzyna

Doświadczenie wymagane nie jest bo obslugi każdej maszyny szybko się nauczy . Trzeba mieć tylko tzw "ruchy" :) To nie jest praca dla osób ,nazwijmy to powolnych ,co nie znaczy ,że trzeba być nie wiadomo jakim cyborgiem . Każda przeciętnie obrotna osoba sobie poradzi ,pod warunkiem ,że zwyczajnie będzie jej się chciało . Problem z tym że teraz trudno o takie osoby ,zwłaszcza wśród młodszych roczników :)

Lol

Ile zakład oferuje zarobków nowym pracownikom?

Roman

Robson ? :):):)

Irma

A ile po okresie próbnym?

Operator

Z tymi stawkami się nie zgodzę pracuje tam 5 lat nawet tyle nie mam pic na wodę po 5latach moje wynagrodzenie wynosi (usunięte przez administratora)na rękę

Grażyna

no ale nie gołą skoro te dodatki jeszcze wypisali? teraz jak to dorównanie jest to coś jeszcze w warunkach zatrudnienia docelowo ma się zmienić? było coś zapowiedziane?

Grażyna

no a jak inaczej byś nazwał ten przedstawiony pakiet? Chyba nie ma problemu, żeby na wszystko się spokojnie załapać? I jakie decyzje masz w tym momencie na myśli? Jakiś konkret?

@Operator

Witam, Myli Pan kwotę brutto z kwotą netto. Kwota 3500 " na rękę" oznacza 4700 BRUTTO. Pracodawca w swojej odpowiedzi wskazywał na kwoty brutto, które aktualnie, w związku z planowanymi podwyżkami wynagrodzeń od stycznia 2023, zostaną ponownie zwiększone. Czyli Pana wynagrodzenie również wzrośnie.

Zoia

Praca wygląda na fajną, ale na takim wygwizdowie, że bez samochodu ani rusz, a szkoda.

@Zoia

Dojazd z Siemianowic bezpośrednim autobusem do firmy PACCOR - linia 220. Z innych miast wszystkimi autobusami na kierunek Dąbrówka Mała. Firma zlokalizowana jest w odległości 1,5 km od IKEI w Katowicach ( 15 minut pieszo).

@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Nie ma takiego autobusu 220 Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

@Michał

Tak, przepraszamy. Jest to linia 222.

Maria
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

A czy jest jakieś dofinansowanie np. do paliwa tym, co dojeżdżają autem lub do biletu tym, którzy jada tym autobusem?

LOL

Jest autobus 222, sama go widziałam jak szłam na rozmowę rekrutacyjną. On jeździ tylko po Siemianowicach. Od strony Katowic są inne autobusy.

Xxxx

Autobus 222

Sylwia

Cześć, w ogłoszeniu na Operatora nie widzę niestety stawki. Może ktoś tam pracuje teraz i po prostu jest dobrze zorientowany, ile są w stanie zaoferować? Czy mogę tutaj uzyskać od Was taką informację? Pozdrawiam, mam nadzieję, że to nie kłopot.

@Sylwia

3500 brutto, czyli poziom minimalnej krajowej od stycznia. Razem z ustawowym dodatkiem za pracę w systemie 4 brygad wyjdzie jakieś 3100 na rękę jak masz ukończone 26 lat.

Grażyna

aha. a są tu stanowiska, na których na start można zarobić więcej niż ta przyszła najniższa? ogólnie rozwój zarobkowy by mnie w tej firmie interesował a raczej opowiedzenie i konkretnych perspektywach na to

Niepewniak

Czy nadal przy 192 godzinach przepracowanych w miesiącu pensja wynosi 3072 zł? Widziałam ogłoszenie na targach pracy i chciałabym wiedzieć, czy coś się w tym roku zmieniło?

Jak firma podchodzi do ludzi oddających krew. Czy muszę się obawiać o przedłużenie umowy ?

Firma nie robi żadnych problemów. Nie ma to wpływu na przedłużenie umowy.

Alicja
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

To jakie kwestie decydują o tym, czy umowa zostanie przedłużona?

@Alicja

Wystarczy mieć mózg i dwie sprawne ręce . Niby nie wiele a jednak.

Ktos

Czy może mi ktoś powiedzieć co za (usunięte przez administratora) przepraszam za wyrażenie wymyślił magazyn na samu gdzie palety będą po 6 kartonów? Czy ten człowiek wgl ma mózg? Przecież w takim tępie to ja nawet nie mam zamiaru patrzeć co pakuje. Wrzucam do wora wywoże palete i tak w kółko. Powodzenia z reklamacjami. Współczuje magazynierom. A inżynierom z nazwy tylko gratuluje znajomości produkcji i tego jak sie pracuje. Masakra. Siedzieć na kamerach i chodzic na nadgodzinki na zlecenie każdy umiem. Zamiast nam pomagać utrudniacie. Paccor part of faerch zaraz bedzie part of death. Papa

dejavu

Witam Dlaczego badania okresowe staly sie tak problematyczne ostatnimi czasy? Szczegolowe badanie krwi i "czepianie sie" o lekko podwyzszone normy? Prosze o zareagowanie do placowki medycznej, ktora sie tym zajmuje. Czy akcja protestacyjna bedzie kontynuowana? Dziekuje

@dejavu

Lekarz bierze pełną odpowiedzialność za wystawienie zaświadczenia o zdolności do pracy dla pracownika. Jeżeli widzi jakieś przekroczenia norm musi reagować. Jest to dla dobra pracownika, który dzięki temu może zadbać o swój stan zdrowia i wprowadzić działania ( konsultacja ze specjalistą, zdrowszy tryb życia), które wyeliminują "podwyższone normy". Co do akcji protestacyjnej - proszę zapytać o to Centralę NSZZ Solidarność . Ta akcja nie ma nic wspólnego z naszym zakładem pracy. Jest to akcja ogólnokrajowa.

Kacper

Praca fajna, ale zastanawia mnie czy tam pracują sprzątaczki? Bo w paru ubikacjach jest brud jak w melinie, śmierdzi moczem, toaleta tak jak była żółta już z moczu i obsikana tak jest od tygodnia do tego sedes przynajmniej w 3 toaletach wisi na jednej śrubie i czeka na zbawienie. Czy firma zdaje sobie sprawe ile to jest zarazków o bakterii? Bo chyba zapomnieli przy czym ludzie pracują.

@Kacper

Gdy siedze sobie w kiblu Spuszczone gacie mam Zamykam sobie wtedy oczy Obmyślam nowy plan Tysiące mam pomysłów Gdy siedze sobie tam Wybiorę tylko jeden z nich Najlepszy będzie plan...

@Kacper

Tak, firma zatrudnia osoby do sprzątania. Przykro nam, że trafił Pan na takie warunki jak Pan opisuje, ponieważ sprzątanie w ubikacjach odbywa się kilka razy w ciągu doby. Aktualnie przeprowadzony został dodatkowo audyt wszystkich pomieszczeń sanitarnych, szatni, ubikacji i mamy nadzieję, że wszelkie uchybienia zostały usunięte.

Wania
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Klamka w damskiej szatni też naprawiona ?drzwi same się otwierają,przy zamykaniu trzeba mocno przytrzymać by się nie otworzyły, w przejściu przebieraja się panie ????wychodzi z podprisznica i o kurde drzwi otwarte

Wiltor

Praca cięzka ale można zarobić kasę

Andriej

Mam pytanie czy mozna dojechac z Katowic komunikacją miejska -autobusem i jaki numer bezposrednio do Paccor?

@Andriej

Z kierunku Katowic najbliższy przy PACCOR jest przystanek linii 177 przy ul. Wiertniczej ( nazwa przystanku Dąbrówka Mała Wiertnicza). Inne linie jak 108,109 czy 657 zatrzymują się na przystanku przy ul. Le Ronda ( nazwa przystanku Dąbrówka Mała Le Ronda ) - w obu przypadkach pozostaje około 5-10 min spaceru, aby dojść do PACCOR. Bezpośrednio przy zakładzie znajduje się przystanek linii 222 z kierunku Siemianowic Śląskich.

@Andriej

Można. Praktycznie można dojechać każdym autobusem, który jedzie w stronę Czeladzi, który każdy zatrzymuje się przy cmentarzu. Najlepiej wysiąść koło cmentarza, idzie się prosto w dół i na skrzyżowaniu skręca się w lewo. Można też wysiąść na następnym przystanku, bodajże jest droga na skróty, niestety jeszcze jej nie znam, najlepiej popytać pracowników, którzy tu dłużej pracują. Ogólnie transport z Katowic jest dobry. Przykłady 61, 177, 11.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie PACCOR Polska Sp. z o.o.? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

gogolka

Tak, mają dofinansowania do wczasów, kolonii, paczek, jakieś owoce w środy dla wszystkich, dopłacają do multisporta, opieki medycznej, jakieś wyjścia do teatru, bilety do kina i pikniki, całkiem spoko jak na produkcyjną firmę

Mariusz
@gogolka

Opisałaś atrakcyjny pakiet benefitów. Pracodawca zapewnia także premie lub szkolenia branżowe? Każdy dodatek jest zachętą do podjęcia zatrudnienia przez osoby zainteresowane firmą. Dodaj kilka słów na temat atmosfery i relacji między współpracownikami. Praca w przyjaznym otoczeniu jest równie ważna jak wynagrodzenie.

Rumcajs
@Mariusz

Są obecnie rekrutacje? Kogo potrzebują jakie doświadczenie?

Jobb
@gogolka

Pracuje w oddziale w Skierniewicach jedynie co mamy do paczki świąteczne i bony na święta, nic więcej, a firma ta sama ....

@Mariusz

Dysponujemy 3 miesięcznym systemem szkoleniowym począwszy od stanowiska produkcyjnego, na stanowiskach Kierowniczych skończywszy, dzięki temu Pracownik w pełni poznaje specyfikę firmy, zadania działu oraz pracę na stanowisku. Dodatkowo proponujemy na każdy rok plan szkoleń uwzględniający zapotrzebowania na szkolenia specjalistyczne, obligatoryjne oraz językowe. Premie kwartalne lub miesięczne zależne są od wyników na Wydziałach, comiesięczne premie za brak absencji, premie za polecenie, dodatki do pracy w nocy oraz w systemie 4-ro brygadowym.

@Rumcajs

Aktualne rekrutacje dostępne są w zakładce "oferty pracy" portalu gowork. Doceniamy każdego potencjalnego Kandydata posiadającego umiejętności i kwalifikacje przydatne w branży opakowań i tworzyw sztucznych, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i porozmawiamy indywidualnie.

@Jobb

Za to w siemianowicach przyjmuja tylko na zlecenie lub za posrednictwem agencji pracy a te bony paczki itp maja tylko stali pracownicy na umowach o prace

@Lwia grzywa

Dzień dobry, w Siemianowicach poszukujemy pracowników na każdą możliwą formę zatrudnienia, aktualnie rozbudowujemy się i rozwijamy. Celem zatrudnienia bezpośrednio pod firmą prosimy o przesyłanie aplikacji na ogłoszenie zamieszczone m.in. na portalu GoWork.

@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Skoro tak to dlaczego firma niechce dawac umowy o prace na czas nieokreślony tylko zlecenia lub za posred agencj pracy i wiem to z własnego doswiadczenia

@Lwia grzywa

Szanowna Pani, forma zatrudnienia zależna jest od tego gdzie Pani aplikowała, jeżeli przesyłała Pani CV do agencji zatrudnienie odbywać się będzie poprzez agencję, jeśli przesyłałaby Pani aplikację do firmy PACCOR zatrudnienie odbywać się będzie przez firmę PACCOR. Umowa o pracę poprzez firmę PACCOR jest na okres próbny a następnie czas określony lub nieokreślony. Umowa zlecenie obowiązuje tylko przy stanowiskach sezonowych selekcji lub wprowadzania danych.

lwia grzywa
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

to ciekawe bo w kadrach ciagle szlysze ze nie ma przyjęć na stale a robie w siemianowicah już 18 miesięcy i jakos nikogo na stale nie przyjęli przez ten czas

@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Pracuje tam 18 miesięcy i jakos nikogo w Siemianowicach na umowę o prace na stale nie przyjęli i bardzo proszę o nie usuwanie prawdziwych informacji

leon34

Widocznie za wiele sobą nie reprezentowałeś ;) nie przedłużają każdemu umów z automatu, jak wszędzie z resztą, trzeba też coś od siebie wymagać najpierw. ja dostałem na czas nieokreślony po roku

lwia grzywa
@leon34

90 procent normy można jeszcze cos więcej reprezentować sobą a i 1 reklamacja przez te 18 miesięcy

Operator
@gogolka

Gdzie te benefity? W oddziale Skierniewice mamy tylko dofinansowanie bony na sowieta i paczki nic więcej

@Lwia grzywa

Z tym się nie zgodzę. Ja się zatrudniłam pod firmą Paccor. Ktoś napisał mądry komentarz na tym forum, że jak wyślesz cv do zakładu pracy przez agencję pracy, to jesteś zatrudniony pod agencją pracy. Natomiast jak się wyśle cv i założy konto na stronie Paccor, to jest się zatrudnionym bezpośrednio pod Paccor. Proszę nie pisać nie prawdy.

Mm

Nikt nie pisze ze tu jest praca na akord a jest

Qaz

Haha ale mnie rozbawiłeś Richard. O mój poziom się nie martw za to ty ze swoim poziomem bardziej nadajesz się do zoo do klatki z małpami. Na koniec mogę ci tylko życzyć zdrowia bo rozumu nie ma sensu i się tak nie spinaj bo ci żyłka w głowie pęknie i uszy ci opadną.

Quaz

Haha co za prymityw świetnie tam pasujesz chociaż bardziej nadał byś się do zoo.

Quaz

Haha ale z ciebie prymityw świetnie się tam wpasowujesz chociaż myślę że bardziej nadał byś się do zoo. Pozdrawiam i uważaj żeby Ci żyłka nie pękła i zwieracze nie puściły.

Zostaw merytoryczną opinię o PACCOR Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PACCOR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PACCOR Polska Sp. z o.o.