PACCOR Polska Sp. z o.o.

Opinie o PACCOR Polska Sp. z o.o.

Luk

Kiedy wypłacają wczasy pod grusza?

@Luk

Witam, Najbliższe wypłaty z Funduszu Socjalnego zaplanowane są na przyszły tydzień.

@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Dlaczego oddział w Skierniewicach nie ma wczasów pod grusza ? To jest chyba trochę nie tak w stosunku co do naszego miasta ...

@PACCOR Polska Sp. z o.o.

A ja to jestem ciekawa co jeszcze oferuje fundusz socjalny poza wczasami pod gruszą? W ogóle dużo było tego dodatku?

Loli

Na jakich zasadach przyznawane są zapomogi? Czy pracownik okresowy też może wystąpić o zapomogę? Jakie dokumenty trzeba złożyć?

Witam. Może ktoś napisał by o systemie i warunkach pracy na stanowisku ślusarz . Zakład posiada suwnice sterowane z poziomu 0 ? . Pozdrawiam.

A na jakie stanowisko miałaś zostać przyjęta? Zapewniono cię o zatrudnieniu po jednej rozmowie czy było ich kilka/kilka etapów ? Rozumiem, że skoro przechodziłas badania to miałaś podpisać umowę o pracę? Ktoś wie czy każdy pracownik dostaje od razu umowę o pracę?

Firma PACCOR Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Ślusarz Narzędziowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Józef, nagyon jól érzem magam :)

Nemo

@Pracodawca %w tym roku wynosiła podwyżka inflacyjna?

Loki

@Pracodawca Czy przy zmianie umowy pracownicy otrzymują podwyżkę?

Sauna Paccor

Czemu nie mamy żadnego dodatku za pracę w uciążliwych warunkach albo chociaż porządnej premii? A nie 100 złotych brutto. Przecież na tej hali jest gorąco jak w saunie, a do tego głośno tak, że po 3 godzinach głowa boli. W tej firmie zwykły pracownik z hali w ogóle nie jest szanowany, traktują nas jak zbędny koszt.

Rafi
@Sauna Paccor

A macie ochronę uszu i dodatkowe przerwy z powodu temperatury? No i komu można zgłosić postulat dodatku, o którym wspominasz?

@Sauna Paccor

Witam, w związku z podwyższoną temperaturą pracownicy hali produkcyjnej mają prawo do dodatkowych płatnych przerw w pracy zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Produkcji. Dodatkowo pracodawca zapewnia wszystkim pracownikom bezpłatny dostęp do wody, kawy, herbaty, elektrolitów. W związku z hałasem wszyscy pracownicy pracują w ochronnikach słuchu zapewnionych przez pracodawcę. Premia uzależniona jest od realizacji planu i w przypadku jego wykonania, pracownicy są uprawnieni do większych wartości premii. Zachęcam do zgłoszenia wszelkich nieprawidłowości w wewnętrzny sposób obowiązujący w firmie. Paccor wspólnie z Przedstawicielami MOZ, zgodnie z wewnętrzna polityka zgłaszania nieprawidłowości nie pozostawia żadnego zgłoszenia bez odpowiedzi.

Maria

Naprawdę jest aż tak gorąco? Pracodawca napisał, że pracownicy mają prawo do dodatkowych przerw z powodu wysokiej temperatury. Mogę wiedzieć ile tych dodatkowych przerw jest? Czy to są przerwy dłuższe niż 5 minut? W czasie przerwy można opuścić hale?

Luka
@Maria

5 przerw, można isc do kantyny gdzie jest klima albo do palarni na fajke

Dlaczego jest jeszcze gorzej? Chciałabym się dowiedzieć gdyż złożyłam CV na pracownika produkcji.

Miro

Spoczywaj w pokoju, a pracuj w spokoju? Pisał przecież pracodawca, że macie ochronę na uszy i dodatkowe przerwy. Pisał też współpracownik, że jest czas posiedzieć w klimatyzowanej kantynie lub pojść na fajkę, co kto lubi. Więc skąd te grobowe klimaty?

Dzisiaj po hali chodził kierownik stwierdził, że jest za gorąco i nie można w takich warunkach stawiać maszyn ponad ludzi, wszyscy dostali dodatkowa 4 przerwę, jestem bardzo zadowolony

Riki

To dziwne ,bo my mamy 2 przerwy jak jest zastepstwo na maszynę,

Albik

Szuka się osób na 3 stanowiska, w tym dla ślusarza narzędziowego na UoP. Na jaki czas jest ona zawierana, i w jakim zakresie stawki można się poruszać, ustalając podczas spotkania rekrutacyjnego, jej wysokość? Pisano, że jest ustalana indywidualnie, ale być może każdemu stanowisku przypisane są stosowne widełki płacowe, których firma nie byłaby w stanie przekroczyć?

@Albik

Gowork.pl nie jest miejscem do negocjacji płacowych. Gorąco zachęcamy do złożenia CV i kontaktu z działem HR. Udzielimy wszelkich informacji.

Maria

Szukają właśnie w sieci Operatora maszyn, a że wujek szuka pracy to ja chciałabym znaleźć kilka info o tej pracy. I ma ktoś wiedze, jaka jest pensja zasadnicza tutaj? Napisali w ogłoszeniu tylko, że premia miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych. Ale nic o tej pensji stałej. Ile ona wynosi na start dla kogoś bez doświadczenia??

Richard

Masz rację. Dlatego należy szukać pracy siedzącej, w klimatyzowanym pomieszczenia ,z widokiem z okna na las lub jezioro. Oczywiście z możliwością częstego przechodzenia na tryb zdalny aby móc się dłużej wyspać. Wszystko to za minimum 7 tyś netto plus profity oczywiście.

@Maria

Szanowna Pani Mario, kwestia wynagrodzenia omawiana jest w trakcie wstępnego, telefonicznego wywiadu, który przeprowadza Rekruter. Aby do tego doszło, kandydat powinien złożyć CV poprzez formularz aplikacyjny dołączony do każdego naszego publikowanego ogłoszenia o pracę. Istnieje również możliwość złożenia CV za pośrednictwem innego pracownika PACCOR - w firmie istnieje płatny program poleceń. Co do warunków pracy, są one na poziomie nie odbiegającym od ogólnych, bezpiecznych norm ( temperatura i poziom hałasu przy maszynie w ruchu). BHP prowadzi stały monitoring warunków pracy, w tym poziomu hałasu. Pracownicy pracują w ochronnikach słuchu, pracodawca zapewnia ubrania robocze, zwiększoną ilość przerw, wodę, kawę, herbatę. Dodatkowo pakiet socjalny tj. dofinansowanie do urlopu, kolonii dzieci, paczki mikołajkowe dla dzieci, zapomogi, pożyczki mieszkaniowe, karty sportowe, opiekę Medicover.

Ulka
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Fajnie że, są kolonie dla dzieci. A jak nie ma się dzieci to jest ekwiwalent tego dla pracownika? Czy po prostu traci się ten benefit i tyle?

Henio

Jak płacone są nadgodziny za sobotę,a jak za niedzielę?

@Henio

Nie ma znaczenie czy praca w godzinach nadliczbowych ma miejsce w sobotę czy w niedzielę - wynagrodzenie za taką pracę wypłacamy z dodatkiem 100%

@PACCOR Polska Sp. z o.o.

A jest jakiś limit tych nadgodzin w miesiącu? Znaczy, czy pracownik ma jakieś maksimum, które można wyrobić czy jest pełna dowolność?

Gorniok.

A ja dostałem premie. A przepracowałem 2 miesiące.

Premia w wysokości 1000 euro była przyznawana pracownikom, którzy byli zatrudnieni na dzień jej wypłaty. Jeżeli ma Pan jakieś wątpliwości odnośnie wysokości swojego wynagrodzenia proszę o kontakt z działem kadr.

Chcę wiedzieć

Jak wygląda praca 4b 3zmiany?

Bóg

W ogóle nikt nie przychodzi zmienić pracownika na maszynie zwanej CLISER przeważnie jest to na 2 lub 3 zmienie

Nieznajomy

Witam a są może przyjęcia na wózki widłowe typu wysoki skład ?

Wiktoria

Skoro minimalna dla nowych to po jakim czasie można liczyć na jakąś podwyżkę? I w jakiej mniej więcej wysokości tej podwyżki można się spodziewać?

Kamil

Wszyscy wiemy jakie zmiany zachodzą w Firmie. Wiec jestem ciekaw czy moje stanowisko zostanie zmienione na Operator-Technik-Informatyk tych wszystkich maszyn, robotów, konwojerow, taśm, całego systemu i czy moje wynagrodzenie będzie adekwatnie wyższe.

@Kamil

Szanowny Panie... zamiast zadawać to pytanie i oczekiwać odpowiedzi na gowork.pl, która zapewne nie nadejdzie, to zapraszam do działu HR. Z przyjemnością zajmiemy się tematem i przekażemy Panu wiążącą informację jak będzie wyglądać Pana ścieżka rozwoju. Aktualnie decyzja związana z Pan stanowiskiem jest w trakcie procesowania, wymaga jednak akceptacji dyrekcji dotyczącej alokacji kosztów.

Tom

Hej, Firma prowadzi rekrutację do działu BHP. Jak wygląda bezpieczeństwo w zakładzie, czy firma kładzie nacisk na przestrzeganie zasad oraz przepisów bhp? Dział się powiększa, czy może ktoś się zwalnia? Dziękuję.

@Tom

Proszę o kontakt w działem kadr firmy PACCOR, odpowiemy na wszystkie Pana pytania. Lub proszę o przesłanie aplikacji, jeżeli Pana kwalifikacje będą odpowiednie dowie się Pan wszystkiego na rozmowie rekrutacyjnej.

Tyn
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

A gdzie znajdę jakieś ogłoszenie o pracę na to stanowisko abym mógł wysłać CV?

Zostaw merytoryczną opinię o PACCOR Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PACCOR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PACCOR Polska Sp. z o.o.