Opinie o GeoBud T.b.m w Żory

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GeoBud T.b.m. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w GeoBud T.b.m o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GeoBud T.b.m w Żory

Kasia Nowy wpis

Faktycznie w firmie występuje (usunięte przez administratora) ?

Tom Nowy wpis

Nadal sie nic nie zmieniło,a Panu wszechmogącemu urósł wiekszy guz i jak zapomni wziąść tabletek albo coś pomyli w dawkowaniu to jeszcze bardziej do głowy mu bije. Mobbing w biały dzień, a z tym darciem pyska to by był dobry jedynie do zespołu rockowego.Po zmianie prezesów firma pikuje w dół szybciej jak jastrząb. W biurze najlepsze są paniusie pudernice które nie maja pojęcia o prowadzeniu firmy.Ludzi traktują jak śmieci,najlepiej żeby robili za darmo.Zresztą najlepiej wyrazi to opina Pani Prezes która chce sobie zatrudnić ukraińców albo więżniów-zapewne będą lepiej pracować i będą tańsi w utrzymaniu bo reszta to nieroby.

m Nowy wpis

chyba nie jesteś w stanie przewidzieć przyszłości.. lepiej życzyć im powodzenia, w sensie pracownikom :)

stach Nowy wpis

Warunki proponowane przez tę firmę to jakiś żart: 10 zł brutto (!!!) na godz., do tego na umowę zlecenie. Na takich warunkach to pracują u nas Ukraińcy...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie GeoBud T.b.m? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Obiektywny

RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĘ FIRMĘ I NIE ROBIĆ Z NIMI ŻADNYCH INTERESÓW....ICH ROBOTNICY OD ŁOPATY, TO CHYBA NAWET PODSTAWÒWEK NIE POKOŃCZYLI NAWET DO KOPANIA ROWÒW SIĘ NIE NADAJĄ!!!

poszkodowany przez geo-bud

Nie słuchajcie tych pochlebstw bo jest to bardzo nieuczciwa firma, pozostawiają po sobie szkody w budynkach sąsiadujących z placami budowy, koszty naprawy trzeba kryć na własny koszt bo wygranie odszkodowania z tą firmą graniczy z cudem, mają w nosie efekty liczą się zyski. NIGDY W ŻYCIU NIKOMU NIE POLECIŁBYM TEJ FIRMY!!!

marcin k.emigrator na mazowsze

pracowałem w tej firmie prawie 10 lat,bardzo wiele jej zawdzieczam,genaralnie to tam sie ukierunkowłem zawowodowo(operator sprzetu ciężkiego),firma z tradycjami,profesjonalna,umiejętnie zarządzana,uczciwa,pozdrawiam wszystkich chłopaków oraz biuro i p.prezesów

geo-bud

Jest to solidna firma.Ludzie którzy tam pracują są bardzo pracowici i dokładni,a także bardzo mili.Bardzo chwale sobie tą firmę i nie można nic za żucic taj firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o GeoBud T.b.m - Żory

GeoBud T.b.m