GeoBud T.b.m

Żory

Opinie o GeoBud T.b.m

m

chyba nie jesteś w stanie przewidzieć przyszłości.. lepiej życzyć im powodzenia, w sensie pracownikom :)

stach

Warunki proponowane przez tę firmę to jakiś żart: 10 zł brutto (!!!) na godz., do tego na umowę zlecenie. Na takich warunkach to pracują u nas Ukraińcy...

Obiektywny

RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĘ FIRMĘ I NIE ROBIĆ Z NIMI ŻADNYCH INTERESÓW....ICH ROBOTNICY OD ŁOPATY, TO CHYBA NAWET PODSTAWÒWEK NIE POKOŃCZYLI NAWET DO KOPANIA ROWÒW SIĘ NIE NADAJĄ!!!

poszkodowany przez geo-bud

Nie słuchajcie tych pochlebstw bo jest to bardzo nieuczciwa firma, pozostawiają po sobie szkody w budynkach sąsiadujących z placami budowy, koszty naprawy trzeba kryć na własny koszt bo wygranie odszkodowania z tą firmą graniczy z cudem, mają w nosie efekty liczą się zyski. NIGDY W ŻYCIU NIKOMU NIE POLECIŁBYM TEJ FIRMY!!!

marcin k.emigrator na mazowsze

pracowałem w tej firmie prawie 10 lat,bardzo wiele jej zawdzieczam,genaralnie to tam sie ukierunkowłem zawowodowo(operator sprzetu ciężkiego),firma z tradycjami,profesjonalna,umiejętnie zarządzana,uczciwa,pozdrawiam wszystkich chłopaków oraz biuro i p.prezesów

geo-bud

Jest to solidna firma.Ludzie którzy tam pracują są bardzo pracowici i dokładni,a także bardzo mili.Bardzo chwale sobie tą firmę i nie można nic za żucic taj firmie.

Zostaw opinię o GeoBud T.b.m - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GeoBud T.b.m