Poilane ltd

Paryż

Opinie o Poilane ltd

Artur

Słowa kojarzące się z Poilane ltd: solidna, uczciwa, wymagająca, dająca dużo satysfakcji. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako element każdej pracy oraz sposób do doskonalenia siebie jako pracownika. Atmosfera i ludzie tam pracujący są najważniejszym elementem pracy, bez dobrej atmosfery trudno jest cieszyć sie z wykonywanego zawodu. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2500PLN Najbardziej podobało mi się w Poilane ltd: różnorodność zadań oraz możność poszerzania wiedzy zawodowej Najbardziej nie podobało mi się w Poilane ltd: "sezonowość" pracy, momenty bardzo dużego przestoju (od czerwca od października).

Zostaw opinię o Poilane ltd - Paryż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poilane ltd