Polmozbyt Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Polmozbyt Sp. z o.o.

Słowa kojarzące się z Polmozbyt Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...niedostateczny Atmosfera i ludzie tam pracujący są : mają komunistyczne podejście do życia Od jakiej stawki można negocjować pensję?1500 zł Najbardziej podobało mi się w Polmozbyt Sp. z o.o.: dokładność wykonywania zadań oraz wymagania Najbardziej nie podobało mi się w Polmozbyt Sp. z o.o.: towarzystwo Pani menadżer w marketingu

Zostaw opinię o Polmozbyt Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmozbyt Sp. z o.o.