Matex-Transport s.c. Monika Sobolewska, Tomasz Sobolewski

super robota jak dla mnie ............ Matex Matex it is a OK

Jerzyk

Spoko loko luz i spontan polecam jak najbardziej Matex jest OK OK OK

krystiano

Co do firmy matex! na początku roku 2014 probowalem się zalapac do pracy u nich zadzwoniłem pięknie do biura pani bardzo mila! podala mi tel do pana który ( zajmuje się naborem ) pracowników mój wiek 35 lat doświadczenie 10lat jako kerowca cala europa a do czego zmiezam!!! dzwoniłem przez caly tydzień do kolesia kilka esemesow wyslalem i nic także bez urazy ale jeśli tak się kogos traktuje od początku czego można oczekiwać później facet jest nie kompetentny na to stanowisko Pozdrawiam

Zostaw opinię o Matex-Transport s.c. Monika Sobolewska, Tomasz Sobolewski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matex-Transport s.c. Monika Sobolewska, Tomasz Sobolewski