Kolegium d/s Wykroczeń

Kościerzyna

Opinie o Kolegium d/s Wykroczeń

Słowa kojarzące się z Kolegium d/s Wykroczeń (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są: pracują pod presją pracy, ale sypatyczni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 zł Najbardziej podobało mi się w Kolegium d/s Wykroczeń: dobra organizacja pracy Najbardziej nie podobało mi się w Kolegium d/s Wykroczeń: okropna cisza

Zostaw opinię o Kolegium d/s Wykroczeń - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kolegium d/s Wykroczeń