Utech System

Sosnowiec

Opinie o Utech System

polecam , elastyczne podejście do czasu pracy

Fakt. Zarobki nie są duże jak na tą branże- wręcz głodowe. Szef nie ma pojęcia co tak naprawdę się dzieje bo ufa tylko kierowniczce a z nią nie wygrasz. Robisz wszystko co popadnie a jak nie masz materiału to sobie załatw bo inaczej szef usłyszy że robota nie zrobiona przez Ciebie bo nie załatwiłeś sobie materiału albo nie chciałeś siedzieć na robocie 16 godzin. Czasami ma sie wolną sobotę lub niedziele a tak to praca non stop za psie pieniądze. Nie polecam.

Żenua

Byłem na stażu w w/w "firmie" ("" jest gdyz jest to tak na prawdę podfirma w Magneti Marelli) i nie wierzcie w opis gdyż jest zakłamany - niby byłem na stanowisku elektromontera, ale tak na prawdę robi się tam wszystko co tylko się podłapie - np. kładzenie wykładziny. Szef też wielki cwaniak gdyż jego główny dochód pochodzi z innego źródła więc ma wywalone na własną firmę tak na prawdę a i koledzy w pracy też ładnie potrafią podkablować i zakłamać kilka rzeczy...

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Utech System - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Utech System