ZPUH "Le-Cart"

Opinie o ZPUH "Le-Cart"

fux

madamme
@fux 23.04.2016 09:38
haps, z tego co słyszałem to zależy jak się dogadujesz ze wszystkimi. Niektórym taka atmosfera nie odpowiada....

fux możesz napisać coś więcej na temat wyżej wspomnianej atmosfery w tej firmie?

ani

Tematyka strony dotyczy opinii pracownika n/t pracodawcy, opinia klienta jest zbyteczna.

Maaarcin

Ja daje opinie ze strony klienta. Bardzo fachowa obsługa, towar jakościowo bardzo dobry. z Mojej strony daje plusa.

Zostaw opinię o ZPUH "Le-Cart" - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPUH "Le-Cart"