PlaySoft

Gdańsk

Opinie o PlaySoft

mkn
użytkownik zarejestrowany

żadna, to wiadmoo że jest najlepsze rozwiązanie ale nie wiem na jaki okres czasu trzeba będzie się z nimi pracę podejmować bo zupełnie się na to nie przygotowywałem.

GameDev

Tragedia absolutna. Rotacja pracowników, niekompetentne szefostwo, wyzysk przypominający farmę bawełny, źle przystosowane stanowiska pracy - stare monitory, niewygodne krzesła, 0 wsparcia/motywacji, całkowity brak szansy rozwoju, minimalna płaca i to jeszcze z dużymi opóźnieniami, "podwyżki" to mit. Jedynym plusem jest dobra atmosfera z wykluczeniem kilku osób na kierowniczych stanowiskach.

Raczej nic ciekawego. Płaca żałosna, ZERO inwestowania w pracownika czy chociażby śladu jakiegoś motywowania. Teamlead leży i płacze.

użytkownik zarejestrowany

ok

Zostaw opinię o PlaySoft - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PlaySoft