PRETA - Narzędzia do obróbki drewna

Swarzędz

Opinie o PRETA - Narzędzia do obróbki drewna

ewa

@ani od tego jest szefem że ma prtawon jak najbardziej tak uważać, nic ci do tego kolego. as poza tym to mają fajny asortyment narzedzi dla tartaków, polecam

andi

pracowałem jakiś czas temu w tej firmie, tak jak pisał ktoś wyżej szef Tomek, uważa się za najmądrzejszą osobę na świecie która wie wszystko, robi najdokładniej i nigdy się nie myli! płaci jak najmniej się da choć ma gest bo na święta potrafi dać 100zł, standardowo najniższa na konto reszta "pod stołem" bez zusu i us. w przypadku większej ilości pracy trzeba zostawać godzinę lub dwie dłużej lecz za te "nadgodziny" nikt nie płaci bo przecież robota musi być zrobiona!

tartacznik

nie polecam firmy Preta sprzedają buble i co lepsze reklamacji nie uwzględniaja.Kontakt nie miły ,

Walus

Praca w niedużym warsztacie dość lekka. Zarobki średnie, możliwości rozwoju marne , narzucanie obowiązków dodatkowych po pewnym czasie za tą samą kasę. Czasem praca jest czasem jej nie ma, kontakt z biurem przyjemny , chodz szef sprawia wrażenie postaci która zjadła wszystkie rozumy Świata. Dobra praca dla osób młodych na start by nabrać wprawy. I osób poszukujących pracy stacjonarnej mieszkających w Swarzędzu.

Zostaw opinię o PRETA - Narzędzia do obróbki drewna - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRETA - Narzędzia do obróbki drewna