P.H.U. Eco-clean

Gorzów Wielkopolski

Opinie o P.H.U. Eco-clean

heliodor

Właścicielka firmy mierzy ludzi miarą kto jej odpowiada..a ich ogłoszenia ze zatrudnia koordynatora czystości to bzdura ludzie chodzą w sprawie pracy i nic ciągła rotacja pracowników i traktowanie ich jako kolejnego dofinansowania Zero szacunku

Patrio78

Nikt nie lubi pracować ponad normę, być krytykowanym i osądzanym. Nigdy nie usłyszałem od kadr "Kowalski, dobra robota" tylko nie ważne ile pracy włożysz, ciągle się obijasz. Taki to zakład pracy chronionej, że po wejściu ustawy, że pracownicy niepełnosprawni powinni pracować 7 godzin, oni dalej pracowali 8 bez zaświadczenia lekarskiego przez pół roku. Praca za najniższą krajową + groszaki pod stołem. NIE POLECAM.

Zostaw opinię o P.H.U. Eco-clean - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Eco-clean