Spedimex sp zoo.

Łódź

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Spedimex sp zoo.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedimex sp zoo.

ox

No więc pracodawca myśli tylko o zyskach, [usunięte przez moderatora] -pracować możesz po godzinach ale za free- bo nie płacą. Jednego dnia idziesz do pracy na 13 a drugiego każą przychodzić na 6 rano. BHP też leży- ubrania dostajesz raz na 3- 4 lata. Jak ci się coś rozwali to czekasz po pół roku aż ci coś kupią albo chodzisz w swoich. Niekompetentne osoby w zarządzaniu Firmą. Jeden wielki Nepotyzm- [usunięte przez moderatora] - niemający pojęcia o zarządzaniu ludźmi. O Socjalu zapomnijcie- firma zatrudnia ponad 500 osób a Socjali nie ma chociaż składki są odprowadzane- Inspekcja pracy powinna się nimi zająć. Aspirują do miana Korporacji a to jakaś żenada a nie firma z wyższej półki.

Zostaw opinię o Spedimex sp zoo. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedimex sp zoo.