Leda sp. z o.o. Drukarnia Flexograficzna ul. Wynalazek 3b, 02-677 Warszawa

Opinie o Leda sp. z o.o. Drukarnia Flexograficzna ul. Wynalazek 3b, 02-677 Warszawa

Znacie firmę Leda sp. z o.o. Drukarnia Flexograficzna ul. Wynalazek 3b, 02-677 Warszawa od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Leda sp. z o.o. Drukarnia Flexograficzna ul. Wynalazek 3b, 02-677 Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leda sp. z o.o. Drukarnia Flexograficzna ul. Wynalazek 3b, 02-677 Warszawa