PACIFIC ENTERPRISE R.S. INC / BAJKOLAND I HOTEL ATLANTIC

Nowe Bielice

PACIFIC ENTERPRISE R.S. INC / BAJKOLAND I HOTEL ATLANTIC

Opinie o PACIFIC ENTERPRISE R.S. INC / BAJKOLAND I HOTEL ATLANTIC

king kong

To walnięta firma, właściciel ludzi traktuje jak bydło i pomaga mu w tym mamusia. Nowobogacka zgraja . Nie szanują dobrych ludzi - pracowników i później się dziwią, że obiekt świeci pustkami. Jakość usługi i obsługi idzie w parze z poziomem personelu i właścicieli. A menadżerów zmieniają jak rękawiczki, żaden się w ich mniemaniu nie nadaje, ta obecna pani też nic ciekawego sobą nie reprezentuje. Następna długo nie zagrzeje miejsca na stołku.

miśka25

znam ich...niestety to prawda,moja siostra u nich pracowala,masakra...brak slow!!!! unikajcie tego miejsca!!!!

Zostaw opinię o PACIFIC ENTERPRISE R.S. INC / BAJKOLAND I HOTEL ATLANTIC - Nowe Bielice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PACIFIC ENTERPRISE R.S. INC / BAJKOLAND I HOTEL ATLANTIC