Cpc Executive Search

Opinie o Cpc Executive Search

3erf

@Rokisb hej hej no tak najwidoczniej jest skoro tak szybko sie oferty pracy od nich rozeszly :) ale wiesz skoro oferuja dobre wynagrodzneie solidne umowy to nie ma sie czemu dziwic ludzie glownie wlasnie na takie ogloszenia zwracaja uwage przeciez :)

Słowa kojarzące się z Cpc Executive Search profrsjonala Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są .świetne. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w Cpc Executive Search: przyjazna atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Cpc Executive Search: nic

Zostaw opinię o Cpc Executive Search - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cpc Executive Search