International Fast Food Polska

Opinie o International Fast Food Polska

tlon

anonim, za takie pieniądze raczej nikt zdrowo myślący pracy nie podejmie. Słyszałem ,że do nich rekrutacja jest szybka i łątwa. Tylko żeby akurat dobra oferta się szykowała..

Słowa kojarzące się z International Fast Food Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna i rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .celujacy plus Atmosfera i ludzie tam pracujący są .bardzo przemiłe osoby były.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?mozna było od 4/godz. Najbardziej podobało mi się w International Fast Food Polska:mozliwosc rozwoju i awansu Najbardziej nie podobało mi się w International Fast Food Polska:nie mam

Zostaw opinię o International Fast Food Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie International Fast Food Polska