Kiosk Cukierniczo-Spożywczy

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Kiosk Cukierniczo-Spożywczy

kamila

wlasnie i chcialabym zapytac czy nie beda poszukiwlai na stanwoisko kasjerki na okres wakacyjny do cukierni?

Słowa kojarzące się z Kiosk Cukierniczo-Spożywczy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .pięć Atmosfera i ludzie tam pracujący są .dobra.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?stawka pół etatu Najbardziej podobało mi się w Kiosk Cukierniczo-Spożywczy:bezposrenia sprzedaz z klientem Najbardziej nie podobało mi się w Kiosk Cukierniczo-Spożywczy:niemam

Zostaw opinię o Kiosk Cukierniczo-Spożywczy - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiosk Cukierniczo-Spożywczy