JAGA- transport

Bystrzyca Kłodzka

Opinie o JAGA- transport

misiaczek3313

Te dwie panie z tej firmy [usunięte przez moderatora] mają kierowców za nic, wysyłają kierowców niesprawnymi autami w dalekie trasy będąc tego świadome, szantażują kierowców, wydzwaniają do kierowców i poganiają w trakcie jazdy nie zważając na ograniczenia na drogach i ich stan techniczny, płacą po pierwsze marnie a co najważniejsze O PIENIĄDZE TRZEBA SIĘ DŁUGO PROSIĆ! A w dokumentach pisze zupełnie coś innego niż jest w rzeczywistości. Za tą NIBY FIRMĘ powinna sie wziąść Inspekcja Pracy, Inspekcja transportu drogowego no i oczywiście Urząd Skarbowy bo rżną wszystkich po kolei na kase!!!!!!!!

Zostaw opinię o JAGA- transport - Bystrzyca Kłodzka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAGA- transport