Opinie o Funghi-Pol Sp. z o.o. w Jankowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Funghi-Pol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Funghi-Pol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Funghi-Pol Sp. z o.o. w Jankowice

Agly

Dyskryminacja pracowników! Kłamstwo z umowami! Miałem przyjemność pracować 1 miesiąc! LUDZIE!!!! Uciekajcie!!!!!! Najgorsza firma!!!!! Zero szacunku!!!!! Pracowników traktują jak Niemcy Żydów w Oświęcimiu!!!!! Kierownictwo ma wszystko w dupie!!!!! Krach, porażka!!!!!!!

Ax
@Agly

Potrzebuje kilku informacji czy możemy skontaktować się prywatnie? Dosyć pilne.

Często można dostać się na produkcję? Akurat nie znalazłem nic aktualnego, tylko to, ze szukali ludzi z rok temu. Oferta była przez urząd (usunięte przez administratora) i chciałby, wiedzieć czy z wolnej stopy też można dostać taką pracę. Wtedy dawali umowę zlecenie, czy obecnie mógłbym liczyć na umowę o pracę?

Agly Nowy wpis

Paulina Nowy wpis
@Agly

Dość poważne oskarżenia, na czym polega to wspomniane kłamstwo z umowami i czym objawia się dyskryminacja pracowników? Ważne kwestie

Ax Nowy wpis
@Agly

Potrzebuje kilku informacji czy możemy skontaktować się prywatnie? Dosyć pilne.

Irena

Mialam przyjemnosc pracowac wiele lat temu tylko przez miesiac,I musze stwierdzic ze byla to najgorsza praca w moim zyciu, Chamstwo jeszcze raz chamstwo!!Praca bez przestrzegania kodeksu pracy ,Poprostu kobiety sa traktowane jak woly robocze bez prawa glosu,Nikomu nie polecam

Danka
@Irena

A napiszesz coś więcej? Kto tak traktował tam te kobiety? I czemu nie miały prawa głosu? Jakieś przykłady możesz napisać? Bardzo mnie zaintrygował ten wpis

Brzoza

Może najpierw popracowalaby Pani nad swoją gramatyką i pisownią. Ze składnią także u Pani nie najlepiej. Polecam się dokształcić a następnie pisać na forum????

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY w firmie Funghi-Pol Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Helena

@Gość Twoje uwagi są bardzo cenne dla czytających. Napisałaś, że pracowałaś w firmie Funghi-Pol osiem godzin. Może warto było jeszcze poczekać z ostateczną opinią? Czasami nie wszystko da się ocenić po jednym dniu pracy. @Remik Co masz na myślisz pisząc, nie wykazali się dobrą pracą? Jak byś skomentował wpis użytkownika @Gość. Czy uważasz, że jest w jakimś stopniu prawdziwy?

Remik

Szkoda, że byli pracownicy nie wykazali się dobra pracą, teraz nie musieliby tracić czasu na pisanie!!

byla pracownica

Pozdrawiam "przemile"Panie brygadzistki ktore niestety a zasadami dobrego wychowania na bakier

ms9s

ale niby konkretmie dlaczego twoim zdaniem miałyby odejść? jakoś mi się jie chce wierzyć w takie internetowe straszenie twoje... a może mi ktoś napisac jak to jest u was z ewentualną pracą w weekendy?

ona
@ms9s

Pozwol ze dorzuce 2 zdania, Dlatego poniewaz tam pracownik jest traktowany gorzej niz smiec przez tzw, "brygadzistki" NIkt nie pozwoli sie obrazac w jakikolwiek sposob kazdy ma swoja godnosc!!!

pracownica roku:)

Nie obrażając nikogo, inteligentne osoby już dawno stąd odeszły, pozdrowienia od byłej pracownicy:)

byla pracownica

Ja powiem tyle,Jakis czas temu pracowalalam prawie miesiac, Wyplate otrzymalalam w wysokosci ok 700 zl w III ratach przy wielu nadgodzinach,Dziekuje

Ela

Przyjmij sie tam popracuj moze tydzien miesiac i wtedy dowiesz sie dlaczego tam pracuja tylko obcokrajowcy,

Jagna

Klijenci moze sa zadowoleni ale pracownicy?????

Caly czas sa oferty w UP ale bezrobotni nie chca podejmowac tam pracy poniewaz znaja realia,

vv

Chyba nawet ukrainki juz niechetnie podejmuja prace w fundhi pol poniewaz poszukuje pracownikow przez UP w Pszczynie

byla pracownica

Teraz ukrainki wspomoga syryjczycy irakijczycy afganczycy itd nie bedzie zle,

Ukrainki nie maja wyboru, Bo jak juz przyjada do Polski to musza pracodawc dopoki trwa umowa inaczej wiele stracilyby.Niejednokrotnie nie mialyby funduszy zeby zaraz jechac spowrotem ,

Tylko dzieki ukrainkom ta firma jeszcze istnieje bo z Polakow to juz nikt by tam nie pracowal chyba jaki desperat,

Magda

Ciekawa jestem czy wagowe i brygadzistki nauczyly sie szacunku do pracownikow? Traktowano tam ludzi gorzej jak bydlo nieraz to by sie kwalifikowalona wokande sadowa!

Irka
@Magda

No coz jak ma sie zero inteligencji to czego mozna sie spodziewac?

Irena

Wlasnie ze problemem jest brak inteligencji,i wspolpracy w duzej grupie,Wymiana brygadzistek i wagowych? No coz nie wiem czy jest tam odpowiednia kandydatka na te stanowiska,

lola

Pewnie ty

Ola

Ciekawe kto tam bedzie pracowal jak ukrainki zrezygnuja?

Zostaw merytoryczną opinię o Funghi-Pol Sp. z o.o. - Jankowice

• Jak się pracuje w Funghi-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Funghi-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Funghi-Pol Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 22 ocen.

Funghi-Pol Sp. z o.o.