Michał Piotr Danecki Zakłady Mechaniczne Danmar

Łódź

Michał Piotr Danecki Zakłady Mechaniczne Danmar

Opinie o Michał Piotr Danecki Zakłady Mechaniczne Danmar

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Michał Piotr Danecki Zakłady Mechaniczne Danmar. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

anonimus

Jeden kibelek na 60 facetow to jedno, 3 krany przeważnie z zimną wodą to po drugie po trzecie zarobki - jak wyrobisz z 250 lub więcej godz. miesięcznie to zarobisz, może dostaniesz 200zł premi. Nie licz za nadgodziny + 50% czy 100% stawki/h. Soboty zazwyczaj pracujące za gołą stawkę.

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o DANMAR ZAKŁADY MECHANICZNE? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

bub

Jest ok

Nikt
@bub 11.03.2017 21:23

Wielu pracuje na czarno nie jest ok

@Nikt 23.07.2017 20:05

Jeden kibelek na 60 chłopa, emeryci ,Ukraińcy warunki pracy kiepskie, brakuje inspekcji pracy

Bezlebub
@Nikt 23.07.2017 20:05

PRaca w nad godzinach ku chwale ojczyzny ( za darmo)

anonymous
@Pracownik 20.08.2017 20:39

pokaz mi tam emerytów nygusie ty ?

@anonymous 09.02.2018 22:48

Nikogo nie obrażaj. A co prawda boli?

Zostaw opinię o Michał Piotr Danecki Zakłady Mechaniczne Danmar - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michał Piotr Danecki Zakłady Mechaniczne Danmar