atc” inż. Tadeusz Jocek,

Gdańsk

Opinie o atc” inż. Tadeusz Jocek,

Mistrz

Nie Polecam tej firmy . Brak organizacji! Brak socjalu brak wynagrodzenia!! Mowi ze nie ma a sprzet kupuje dla innych przedsiembiorstw . Po prostu nie polecam!!! Obiecal mi prawo jazdy ktorego nie doatalem. Oszust

france

ja nigdzie nie spotkałam wzmianki o długach. Gdzie to widziałeś @jaś? Muszę sprawdzić bo nie chcę ryzykować

Jak Pan moze sie ubiegac o wykonanie wentylacji w lokalu skoro raport zus i us wykazuje ze nie ma Pan zatrudnionego zadnego pracownika od paru lat Ci Panowie co tu pisza maja jednak swieta racje

Jarek Pruszcz Gdanski

OSZUST Prosze Panstwa i nic wiecej nikomu nie polecam tej firmy,

Andrzej

Pracowalem u niego i mi tez nie zaplacil,groza nikomu a nikomu nie polecam tej firmy,garazowa firma garazowa a teraz nieodbiera telefonow,(usunięte przez administratora) tez zalega wynagrodzenie od maja tego roku

Przemek kolobrzeska

Pracowalem szkoda pisania,jakas spolke chcial ze mna zrobic,tonacy brzytwy sie chwyta,zero socjalu,na czarno praca,nikomu nie polecam tej Firmy

Jarek elektryk Tczew

Pracowalem w tej firmie pare miesiecy,nie polecam nikomu tej firmy zero jakiegos socjalu,przebieralem sie w garazu,szkoda pisania

kamil Gdansk

Nikomu nie polecam tej Firmy ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o atc” inż. Tadeusz Jocek, - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie atc” inż. Tadeusz Jocek,