Biesiada z Kuroniem Catering Sp. z o.o.

Opinie o Biesiada z Kuroniem Catering Sp. z o.o.

waldi

to najważniejsze, faktycznie sporo ludzi chyba się u nich przewinęło, ale taką specyfikę ma branża gastronomiczna, fajnie jednak, że ty przez taki czas się u nich utrzymujesz i w dodatku jesteś zadowolony z pracy, świadczy to o klasie tego miejsca :)

Damian

Pracuję dorywczo jako kelner w Biesiadzie od 3 lat. Kasę dostaję na czas i taką jak ustaliłem. Dla mnie ok.

kawi88

pracowałam trzy lata i nie słyszałam, żeby stawki były zaniżane. Nie chcę wyjść na lizuskę, ale mnie było OK, sądzę że "szykar" to jakiś trol od ...

szykar

Nie polecam.Stawka za godz. pracy miała wynosić 13 zł a płaca 8 zł. W tej firmie nie obowiązuje ośmio godzinny wymiar pracy (choć jest to w umowie o prace) tylko pracuje się do "oporu". Pracodawca nie płaci za nadgodziny i niestety nie można też tych nadgodziny sobie odebrać.

Zostaw opinię o Biesiada z Kuroniem Catering Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biesiada z Kuroniem Catering Sp. z o.o.