Zap kooperacja Sp.zo.o

Opinie o Zap kooperacja Sp.zo.o

Alicja

Tak napisane opinie nie będą tolerowane na forum, więc bardzo proszę o trochę więcej merytoryki i kultury w wypowiedziach. Skoro pracujesz w Zap kooperacja, to może skusisz się na napisanie kilku słów o pracodawcy i oferowanych przez niego warunkach, a nie konkretnych osobach pracujących w firmie.

Alicja

@Olo, oczywiście rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię, ale jednak jestem pewna, że można wyrazić ją w sposób w pełni kulturalny oraz nieobrażający nikogo. Długo pracowałeś w firmie Zap kooperacja? Jakie widzicie plusy i minusy zatrudnienia w Zap kooperacja? Czy polecacie tę firmę osobom z niewielkim doświadczeniem zawodowym?

Alicja

@Olo, rozumiem, że chciałeś przekazać informacje dotyczące pracy w Zap kooperacja, ale po pierwsze, na forum nie używamy imion, nazwisk ani inicjałów osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Po drugie, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do osób pracujących w danej firmie, to myślę, że powinien zgłosić to odpowiednim osobom, a nie wypowiadać je na forum, które służy wyrażaniu swoich opinii na temat pracodawców.

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Zap kooperacja Sp.zo.o. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

olos

ogolnie jesli chodzi o spawanie to normy jak z kosmosu pieniadze tragiczne a jak ktos nie wierzy to sam sie przekona zatrudniajac sie tam

kot

ile zarabiają monterzy ślusarze lub na krawędziarkach?Zainteresowany

Byly

Napisze w kilku zdaniach. Kadra obsadzona przez Pana Pawlaka po znajomosci lub dostaja stanowiska za donoszenie na ludzi. Malo ktory z majstrow ,kierownikow ma pojecie o pracy. Spolka corka Tool Zap zarzadzana przez donosiciela Alana D. czyli czlowieka bez wiedzy ,a z aparatem w kieszeni. Nie polecam atmosfera dziwna moze dlatego ,ze przewija sie tam wielu ludzi.

Jedna wielka rodzina, jeśli się wylamiesz nie dadzą Ci spokoju, rozsiew plotek i pomówień, psychicznie zniszczą człowieka, pracownik ma być od wszystkiego

arek
@Były pracownik 02.01.2017 22:01

no co do tej atmosfery to prawda taka typowa stara komuna chlanie i obgadywanie innych co bys zlego nie zrobil to na zajutrz wszyscy o tym wiedza zniszczysz jakis detal to ci go poloza na stol i przekaza wszystkim na hali ile zniszczyles jak dla mnie to jest poatologia o kierowniku i mistrzach nie bede wspominal bo ci ludzie juz dawno przestali szanowac i siebie i innych pracownikow

Najbardziej podobało mi się w Zap kooperacja Sp.zo.o:

prawda
@anonim 08.06.2009 19:08

Specjalista do obsługi maszyn zarabia mniej od pracownika biedronki. Specjalista szkoli się 2 lata Gdyby nie wspaniali koledzy z pracy już dawno bym się zwolnił

Zostaw opinię o Zap kooperacja Sp.zo.o - Ostrów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zap kooperacja Sp.zo.o