Opinie o Zap kooperacja Sp.zo.o w Ostrów Wielkopolski

Zap kooperacja Sp.zo.o
counter
3 19 29 5 1
Nadien

Ludzie zatrudniani tam nie mają pojęcia o pracy czy obsłudze maszyn. Pracuje tam więcej emerytów (ze względu na znajomosci) niż osób wykształconych i młodych chętnych do pracy (oczywiście nie mówię o wykształceniu nauczyciela czy kadrowej tylko specjalistycznym technicznym i posiadanej wiedzy). Osobiście uważam to za ogromny minus tej firmy bo zamiast się rozwijać cofa się w rozwoju i utrudnia życie pracownikom którzy mają pojęcie co robią i chcą to robić. Zaczynałem pracę w tej firmie 5 lat temu, chciało mi się pracować, lubiłam swoją pracę i wręcz mogłabym spędzać tam bardzo dużo czasu, niestety przez atmosferę jaka tam panuje tj. rodzina, plotki, zwalanie winy na kogoś, ciągłe donoszenie i nawet grożenie, wcale nie chce się tam iść. Żeby "przeżyć" trzeba być marionetką i robić to co ci każą,osoba z własnym zdaniem, jakaś inicjatywą, zostanie postawiona do pionu.

Tak4Nie3

Najbardziej podobało mi się w Zap kooperacja Sp.zo.o:

Tak10Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 96 dni.

Wiecie może czy w Zap kooperacja Sp.zo.o szukają chętnych na staż?

krzysztoftig Nowy wpis
Kandydat

jakie zarobki dla ślusarz spawacz

Monika sroda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 241 dni.

Jak można na hali gdzie pracują pracownicy po wyżej 65 roku życia oddzielić jeden od drugiego a w szatni tyłek o tyłek się ociera to ma być bezpieczna odległość od wirusa? Gdzie są zasady panie prezesie?

Monika środa Nowy wpis

Dlaczego nie zrobicie krótszej zmiany np do 14 ci co przychodzą na 7 do pracy żeby w szatni nie spotykali się z tymi co przychodzą na 15 bo wystarczy ze jedna osoba będzie miała wirusa i cały zakład stoi a przede wszystkim chodzi o pracowników i ich rodziny

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Rudu

To chore ktoś idzie po podwyżkę do prezesa a on mówi że nie ma to wiadomo czy idzie tam dzisiaj jest więcej a po jakimś czasie się dowiaduję że przyjęli na jego miejsce inną osobę która nic nie umie i dostałem 17,60 zł taki przypadek miał mój kolega z pracy szkoda go ale będą żałować tej decyzji

Pawlak John

Dostałem do tej firmy kiedyś ofertę z Urzędu Pracy jak poszedłem tam to czekałem chyba z 2h żeby ktoś się wogole do mnie zgłosił !!!! Rozumiem że to ja przychodzę że skierowaniem do tej firmy ale bez przesady , fajnie tam jest podejście do nowego pracownika nie ma co haha w końcu przyszła jakaś starsza babka pewnie już odbiera emeryturę i jeszcze sobie dorabia z tłustymi rękami żeby mi wziasc CV i powiedzieć że szef nie ma czasu i mam przyjść jutro ....... Z czymś takim się jeszcze nigdzie nie spotkałem szok

On
@Pawlak John

Trzeba było pójść do sekretariatu z tym swoim CV. Ty poszedłeś pewnie gdzieś na produkcję.

Najbardziej podobało mi się w Zap kooperacja Sp.zo.o:

Tak10Nie
prawda
@anonim

Specjalista do obsługi maszyn zarabia mniej od pracownika biedronki. Specjalista szkoli się 2 lata Gdyby nie wspaniali koledzy z pracy już dawno bym się zwolnił

TakNie3
CNC
@prawda

2 lata szkoli się chyba specjalista na okręcie atomowym a nie operator CNC. Jeżeli w Biedronce się lepiej zarabia, to na co czekasz?

Tak5Nie2
Nadien

Tak4Nie3
@Nadien

Piszesz bzdury. Firma jest OK.

Tak3Nie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zap kooperacja Sp.zo.o?

@Pytanie

Nie.

Bożena
@45+

No tak, krótkie, rzeczowe pytanie, krótka odpowiedź. Ja jednak, z uwagi na swoje zainteresowanie firmą, podrążę jeszcze temat. W Zap kooperacji nie można liczyć na spotkania integracyjne. A jak w ogóle określiłbyś atmosferę między pracownikami tej firmy?

@Bożena

Zdania na temat atmosfery w firmie są oczywiście różne. Z mojej perspektywy atmosfera jest OK. Ale musimy pamiętać, że przychodzimy tu do pracy, a nie w celach towarzyskich i rzetelnej pracy od pracowników tu się wymaga. Co do spotkań - oficjalnych firma nie organizuje. Wiem, że niekiedy pracownicy różnych działów organizują na mieście spotkania w wąskim gronie.

Byk

Firma jest spoko tylko majster jeden jest dwu licowy

Bożena
@Byk

Rozumiem. Fajnie by jednak było, jakbyś zechciał wypowiedzieć się jeszcze na temat ogólnych warunków pracy, na jakie można liczyć w Zap kooperacji. Jak to jest z wynagrodzeniem? Jesteś z niego zadowolony?

Filipek

Mam odmienne zdanie, dla mnie to dobry pracodawca choć nie jest idealnie to polecam.

Tak2Nie
Karol
@Filipek

Z czego wynika Twoje odmienne zdanie na temat tej firmy? Z jakich względów polecasz pracę w ZAP-Kooperacja sp. z o.o. ? Napisz coś więcej na ten temat. Dzięki.

Tak12Nie
Alicja

Tak napisane opinie nie będą tolerowane na forum, więc bardzo proszę o trochę więcej merytoryki i kultury w wypowiedziach. Skoro pracujesz w Zap kooperacja, to może skusisz się na napisanie kilku słów o pracodawcy i oferowanych przez niego warunkach, a nie konkretnych osobach pracujących w firmie.

TakNie1
Alicja

@Olo, oczywiście rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię, ale jednak jestem pewna, że można wyrazić ją w sposób w pełni kulturalny oraz nieobrażający nikogo. Długo pracowałeś w firmie Zap kooperacja? Jakie widzicie plusy i minusy zatrudnienia w Zap kooperacja? Czy polecacie tę firmę osobom z niewielkim doświadczeniem zawodowym?

Tak3Nie1
Alicja

@Olo, rozumiem, że chciałeś przekazać informacje dotyczące pracy w Zap kooperacja, ale po pierwsze, na forum nie używamy imion, nazwisk ani inicjałów osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Po drugie, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do osób pracujących w danej firmie, to myślę, że powinien zgłosić to odpowiednim osobom, a nie wypowiadać je na forum, które służy wyrażaniu swoich opinii na temat pracodawców.

Tak14Nie

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Zap kooperacja Sp.zo.o. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Tak8Nie1
olos

ogolnie jesli chodzi o spawanie to normy jak z kosmosu pieniadze tragiczne a jak ktos nie wierzy to sam sie przekona zatrudniajac sie tam

Tak26Nie1
kot

ile zarabiają monterzy ślusarze lub na krawędziarkach?Zainteresowany

Tak15Nie

Byly

Napisze w kilku zdaniach. Kadra obsadzona przez Pana Pawlaka po znajomosci lub dostaja stanowiska za donoszenie na ludzi. Malo ktory z majstrow ,kierownikow ma pojecie o pracy. Spolka corka Tool Zap zarzadzana przez donosiciela Alana D. czyli czlowieka bez wiedzy ,a z aparatem w kieszeni. Nie polecam atmosfera dziwna moze dlatego ,ze przewija sie tam wielu ludzi.

Tak24Nie1

Jedna wielka rodzina, jeśli się wylamiesz nie dadzą Ci spokoju, rozsiew plotek i pomówień, psychicznie zniszczą człowieka, pracownik ma być od wszystkiego

Tak9Nie3

arek
@Były pracownik

no co do tej atmosfery to prawda taka typowa stara komuna chlanie i obgadywanie innych co bys zlego nie zrobil to na zajutrz wszyscy o tym wiedza zniszczysz jakis detal to ci go poloza na stol i przekaza wszystkim na hali ile zniszczyles jak dla mnie to jest poatologia o kierowniku i mistrzach nie bede wspominal bo ci ludzie juz dawno przestali szanowac i siebie i innych pracownikow

Tak12Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Zap kooperacja Sp.zo.o - Ostrów Wielkopolski