Zap kooperacja Sp.zo.o

Ostrów Wielkopolski

Opinie o Zap kooperacja Sp.zo.o

kot

ile zarabiają monterzy ślusarze lub na krawędziarkach?Zainteresowany

Byly

Napisze w kilku zdaniach. Kadra obsadzona przez Pana Pawlaka po znajomosci lub dostaja stanowiska za donoszenie na ludzi. Malo ktory z majstrow ,kierownikow ma pojecie o pracy. Spolka corka Tool Zap zarzadzana przez donosiciela Alana D. czyli czlowieka bez wiedzy ,a z aparatem w kieszeni. Nie polecam atmosfera dziwna moze dlatego ,ze przewija sie tam wielu ludzi.

Jedna wielka rodzina, jeśli się wylamiesz nie dadzą Ci spokoju, rozsiew plotek i pomówień, psychicznie zniszczą człowieka, pracownik ma być od wszystkiego

arek
@Były pracownik 02.01.2017, 22:01

no co do tej atmosfery to prawda taka typowa stara komuna chlanie i obgadywanie innych co bys zlego nie zrobil to na zajutrz wszyscy o tym wiedza zniszczysz jakis detal to ci go poloza na stol i przekaza wszystkim na hali ile zniszczyles jak dla mnie to jest poatologia o kierowniku i mistrzach nie bede wspominal bo ci ludzie juz dawno przestali szanowac i siebie i innych pracownikow

użytkownik zarejestrowany

Najbardziej podobało mi się w Zap kooperacja Sp.zo.o:

prawda
@anonim 08.06.2009, 19:08
Najbardziej podobało mi się w Zap kooperacja Sp.zo.o:

Specjalista do obsługi maszyn zarabia mniej od pracownika biedronki. Specjalista szkoli się 2 lata Gdyby nie wspaniali koledzy z pracy już dawno bym się zwolnił

Zostaw opinię o Zap kooperacja Sp.zo.o - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zap kooperacja Sp.zo.o