Workflow FPS Polska Sp. z o.o.

Brzeg

Opinie o Workflow FPS Polska Sp. z o.o.

ba

am skoro firm,a jest niemiecka i bierze pracowników do Niemiec to w takim razie po co mi angielski?

wandaFach78

to fakt, jeśli chodzi o przechowywanie i ochranianie dokumentów to konkurencja jest na rynku ogromna i ciągle rośnie, sporo jest tych firm, ale z tego co wiem to fama głosi że Workflow FPS Polska się jakoś wyróżnia jako pracodawca na lepsze od innych. nie potrafię jednak tego w internecie zweryfikować- może ktoś coś konkretniej napisać jak to jest z nimi?

Mika

Powyższe komentarze chyba wszystko tłumaczą :) Aczkolwiek jeśli ktoś aż tak zdesperowany zdecydowałby się jechać - niech pisze jak wygląda przebieg "wyjazdu"

Mika

Witam,mam pytanko kto jedzie do tej pracy bo ja chyba tak mam samochód mogę kogoś zabrac ,jeżeli jest ktoś chętny do dajcie znac hehe poczyaj sobie cale forum to ci sie odechce jechac :)

oli

JEDZIESZ DO HOLDY DO PRACY; WSPOLCZUJE OBY CIE NIEWYROLOWALA JAK NAS 50 OSOB Z 4 WRZESNIA...powodzenia

beduin

ja dwa miesiace tamu nawialem.ta firma jeszcze istnieje?zastanawiam sie czy do (usunięte przez administratora) nie napisac;]

Witam ! Czy wiecie juz czy da się coś zrobić?? Macie jakies informacje?

oli

To co dalej radzicei robic

podejrzane

cos tu wogole smierdzi , dostalismy "zwolnienie z pracy" mimo iz nie pracowalismy , czyzby firmy chciala sie nieuczciwie wzbogacic?umowy mielismy podpisane na prace od 05.09.2011do 15.12.2011 a wypowiedzenie mamy od 19..09.2011 do 15.12.2011(usunięte przez administratora)

abc

Możemy jakos sie zdzwonić i oddać zbiorowy pozew do Sądu pracy co wy na to ? trzeba skonstultować się z PIP-em

Hoho

Ja dostałam rozwiązanie umowy od dnia 19.09 ale umowę mam podpisana od 05.09 wiec chyba udam się po porade do prawnika co z tym zrobić...a Wy jak sądzicie ?

oli

A moze tak do sadu do dnia rozwiazania umowy powiini zaplaci co wy na to....odpiszcie

Hoho

Wszyscy którzy mieli jechać do produkcji przy montażu lamp samochodowych...nie czekajcie na wyjazd bo wszystkie umowy zostały rozwiazane!!! Tak nas wyrolowali !!! Ludzie tylko stracili pieniadze szykując sie do wyjazdu który ciagle był odkładany aż w końcu wcale go nie ma !!!

Taak ja już jadę od sierpnia i ciagle przesuwany jest termin wyjazdu...jakaś komedia a nie firma!!!

wania

ja też tego nie odpuszcze proszę o kontakt na (usunięte przez administratora)

Mika

haha to było oczywiste że nie będzie wyjazdu to są kpiny my ze znajomymi zrezygnowaliśmy dzisiaj i nawet nie poinformowano nas że do wyjazdu i tak by nie było to są kpiny a te pozytywne komentarze to sobie panie z biura wypisawały kolejna nieuczciwa agencja

Witam ! Dzisiaj rano dzwonili. A do Ciebie nie???

Witam ! a kiedy do ciebie dzwonili?

mariusz

Pani Kasiu tutaj kazdy ma prawo do wypowiedzi ja wiem z doswiadczenia ze aby pracowac dla podobnej agencji zatrudnienia jaka jest Workflow trzeba wchodzic w tylki koordynatorom i donosic na innych - taka jest prawda

Kasia

Też Jade :) najwazniejsza jest ekipa(usunięte przez administratora)

ja mam też jechać

kornii

Pozdrawiam DANIEL ! Życzę takiego nastawienia i innym, pozytywizm buduje, więc powodzenia wytrwałym i cierpliwym.

Daniel

Witam :) Wybieram się do Hockenheim w raz z 2 kolegami jesteśmy nastawieni pozytywnie. Nie oczekujemy hotelowych warunków jak również wielkich zarobków. Bez dobrego języka i bez doświadczenia więcej się spodziewać nie można.(usunięte przez administratora)

Magda

Tutaj opinie są o pracodawcy/pracy wszystko ok ale wyjazd 18.09 to wyjazd do lamp produkcja takze wydaje mi się że nie mogą sobie pozwolić na takie coś jak nie ma roboty, ponieważ jest rzadkością to że w Niemczech jest praca na 3 zmiany więc napewno ta praca bedzie skoro wprowadzili,pozatym w sałatkach jakiś może brakować marchewek,jabłek itp. a na produkcji dość poważnej nie mogą sobie pozwolić na braku elementów. Także ja ryzykuje i czekam z nie cierpliwością na wyjazd :) nie wypali to nie,życie sie nie zawali jedzie ktoś jeszcze ?

beduin

wutam pracowałem przez tą firme i prosze mi wierzyc ze sytuacja z przekładaniem terminu oraz ta organizacja której nie ma praktycznie wogóle to normalka.tak było jest i bedzie.moim zdaniem to ta firma juz długo nie pociągnie....

Masz racje Ludzie daja prace , a oni narzekają..... ja czekam cierplliwie....pozdrawiam cierpliwych i Biuro

pacola24

Pani w biurze spokojnie przyjęła do wiadomości że rezygnujemy z wyjazdu,powiedziałam jej dlaczego że firma ma zła opinie że wyjazd jest ciągle przekładany.Próbowała mnie jeszcze namawiac ale nie da rady ja napewno tam nie pojade.

gosc

Nie obrazaj milionow Polakow,czas sie pogodzic z faktem ze rynek pracy jest otwarty dla wszystkich, nie tylko dla jedynie slusznej rasy z podwojnym obywatelstwem Jest to agencja niemiecka wiec wyzyj sie na nich Siedziba firmy jest w Limburgu a w Brzegu jest oddzial.

pol

sluchajcie to jakies kpiny wyjazd jest znowu na 18 przelozony tam nie ma zadnej pracy ludzie nie jedzcie tam kolejna [usunięte przez moderatora] ***** polaczkowata agencja!!!!

my

Panie w biurze tłumaczą że firma jest nowa, przygotowywane maszyny itp, i dlatego zaistniały takowe problemy. Ciężko jest jednak zaufać na słowo, najgorsze że wyjazd jest non-stop przekładany i nie mamy pewności co do wyjazdu, nie wspominając już o godzinach pracy. Czy ma ktoś informacje że fabryka lamp samochodowych dopiero raczkuje i stąd możliwe opóźnienia ?

pol

pacola24 jak zareagowala pani z biura na informacje ze rezygnujecie?

pol

Wydaje mi sie ze to nieuczciwe biuro nie oszukujmy sie - tam wcale nie ma pracy jest zastoj a panie z biura dwoja sie i troja zeby to wszystko odkrecic ja juz nie wierze w te wszystkie zapewnienia ze praca bedzie to nienormalna sytuacja albo jest praca albo nie!

pacola24

Hej ja z chłopakiem też mieliśmy jechać do tych lamp i zrezygnowaliśmy.Za dużo złych opinii na temat tej firmy.Szkoda czasu i zdrowia.Pozdr

my

Witam! Dostaliśmy ofertę do pracy na montaż lamp samochodowych, co sądzicie o ciągłym przekładaniu terminu wyjazdu?? Może jeszcze ktoś wypowie się na temat tej agencji??

zielik

witam tez dostalem umowe i mam watpliwosci z checia bym pojechal ale niechce trafic na walek dajcie znac co ustaliscie z wyjazdem [usunięte przez moderatora]

Hej ja z chłopakiem dostałam oferte pracy do lamp samochodowych ale po tym co tu piszecie co się zastanawiam nad tym wyjazdem.Dostałam już umowę do podpisania i umowę o wynajem mieszkania.Wyjazd jest 3 września proszę o kontakt osoby które się wybierają a też maja wątpliwości.

Zdziwiony

Też dostałem ofertę na montaż lamp samochodowych i nie wiem co zrobić bo czytając wasze opinie to nie chce mieć z nimi nic wspólnego...

slaw

Ja jakis czas temu chcialem pojechac przez ta firme , niestety po wysylalem wszytkie dokumenty i terminy wyjazdu co chwile mi sie zmienialy .jezeli chodzi o warunki mieszkalne tez nic konkretnego niedalo sie dowiedziec na cale szczescie nie pojechalem i dobrze zrobilem czytajac rozne posty na temat tamtego wyjazdu nikt nie byl zadowolony

łukasz

To prawda to był koszmar,nigdy wiecej nie pojade przez zadna firme ktora posredniczy w takich wyjazdach. [usunięte przez moderatora]

mati

Kolejna grupa zjechala do POLSKI niestety jezeli chodzi o zarobki nie trzeba wspominac bo popadlismy w jeszcze wieksze dlugi wiele obiecuje niestety na tym sie konczy jak przepracujesz w ciagu tyg 30h to jest max wiec po co jechac jak nic nie zarobisz Nie polecam

Witam DOSTALEM OFERTE PRACY PRZEZ TA FIRME do montaz lamp samochodowych orientuje sie ktos co to za praca i czy warto jechac

Mika

A przy czym pracujesz? Jak z wypłatami i organizacją?

Firma tragedia! Wszystko bazuje na wykorzystywaniu pracowników. A najlepiej jeszcze jakby nie chcieli kasy za swoją ciężką pracę! Szczerze nie polecam współpracy z workflow. Można się nieźle przejechać!! I potwierdzam - warunki w Wutha-Farnroda masakra!

Mika

"porazka" napisz szybko w miarę możliwości gdzie jesteś, jakie warunki, wypłacalność itp będę wdzięczna pozdrawiam!

Mika

Wyjeżdża ktoś za pośrednictwem tej firmy do montażu lamp samochodowych?[usunięte przez moderatora]

A my jesteśmy z pracy dla workflow zadowoleni. Stawka nie najgorsza, od poczatku wiedzielismy ile bedziemy zarabiac na godzine. Warunki mieszkaniowe mamy bardzo dobre, jak w normalnym mieszkaniu. Pralka, lodowka, kuchenka jest w kazdzym mieszkaniu, a praca w Sauelsie całkiem spoko. My polecamy.

tak tak praca fatalna mieszkania wyposarzone ale nie wszystkie wiec nie ma czego zazdroscic nawet nie ma gdzie ugotowac ani zjesc praca to zero poszanowania i organizacji nie ma wcale .. firma szybko chce sie wzbogacic tylko ze nie maja czego zaoferowac ludzia kasa tak mala ze strach nawet nie zarobisz( usunięte przez administratora ) miesiecznie to sa niemcy wschodnie nie zachodnie niemcy nas tu nie chca!! a szefowa to nie interesuje sie ludzmi wcale . jak ma ochote to z toba porozmawia jak nie to jej nie ma wcale jak masz jakis problem to ona ci nie pomoze bo nie zna rozwiazania poprostu jest ( usunięte przez administratora )

Wasnie pracujemy przez ta agencje w niemczech nie polecamy czysty [usunięte przez moderatora] i minimalne zarobki( usunięte przez administratora )na godz juz na reke fatalne warunki zakwaterowania .brak poszanowania w pracy skandaliczne warunki w tygodniu pracujemy po 30 godz co wychodzi na miesiac( usunięte przez administratora )nie polecamy a Przedstawiciel agencji ( usunięte przez administratora )nie wchodzi z pracownikami na produkcje bo jak mowi smierdzi kielbasa przy tym gardzac pracownikami ktorych sama zwerbowala .czekamy na lepsza oferte i uciekamy stad . sami sie przekonacie my nie polecamy

gość

czy naprawdę nikt nic nie wie o tej firmie??

Zostaw opinię o Workflow FPS Polska Sp. z o.o. - Brzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Workflow FPS Polska Sp. z o.o.