Lek-Am

Zakroczym

Opinie o Lek-Am

wet

ale podejrzewam, ze musisz miec doswiadczenie w tej branży medycznej czy nawet wyksztalcenie no chyba ze maja szkolenia jakies dla pracownikow bo i teraz szukaja specjalistow ds. farmacji wiec podejrzewam,ze tylko i wylacznie z doswiadczeniem a nie laikow

gosct32

Witam. Napiszcie cos na temat pracy i płacy w lekam.Mam tam złożyć aplikacje, ale czy jest sęs?

www

(usunięte przez administratora)z tego kraju póki masz jeszcze siłe w nogach a nie zadawaj takich głupich pytań!

Szukasz pracy?

adam

Nie ma o czym pisać! Przestali płacić. Na kas ę czekam od kilku miesięcy. Poraźka! Ma ktoś dobrego adwokata?

przyszły pracownik

mam ofertę pracy do tej firmy, czy warto tam iść?

kihu - 2010-09-29 22:48:07 Witam, jak się pracuje w tej firmie, będę wdzięczny za każde info właśnie jak się tu pracuje jaka atmosfera

kihu

Witam, jak się pracuje w tej firmie, będę wdzięczny za każde info

Zostaw opinię o Lek-Am - Zakroczym

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lek-Am