Grecja Biuro ABC

Ateny

Opinie o Grecja Biuro ABC

OSTRZEGAM wszystkich przed biurem pracy ABC w Grecji!!! To sa oszusci wysylaja do pracy innej niz przedstawiaja w biurze, marne zarobki, chorowa caly dzien i w nocy, pracujesz na dwoch stanowiskach a placone masz jak za jedno. Udaja bardzo milych, mowia zeby dzwonic w razie jakichkolwiek problemow po czym gdy przychodzi co do czego pracujaca tam polka ( usunięte przez administratora ) ma wszystko gdzies nie odbiera telefonu wiec zero pomocy z ich strony no i trzeba im zaplacic 200euro za posrednictwo.Lepiej nie korzystac z ich ofert, NAPRAWDE NIE ZARTUJE!!!

Zostaw opinię o Grecja Biuro ABC - Ateny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grecja Biuro ABC