Ecoflow Solutions for Plastics

Bydgoszcz

Opinie o Ecoflow Solutions for Plastics

Podwykonawca

WItam Serdecznie, Byłem podwykonawcą firmy Ecoflow. Nie polecam współpracy ze względu na brak płatności. W momencie kiedy przychodzi do II części płatności firma Ecoflow [usunięte przez moderatora] wysyła pisma reklamacyjne bezpodstawnie tylko po to, by nie opłacać reszty należności. Stanowczo odradzam, nie polecam i ostrzegam!

Zainteresowana

Rozumię, że firma wytwarza ekologiczne implanty ? Jestem po medycynie. Ktoś ma doświadczenia z tą firmą ?

Zostaw opinię o Ecoflow Solutions for Plastics - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecoflow Solutions for Plastics