Opinie o Dobrosławów w Dobrosławów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dobrosławów, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dobrosławów o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobrosławów w Dobrosławów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
stała klientka

Jestem stałą klientką sklepu "Dobrosławów " przy ul. Okulickiego i zgłaszam sprzeciw do komentarza Pana [usunięte przez moderatora].Panie pracujące w wyżej wymienionym sklepie są miłe, uprzejme i uśmiechnięte.Zawsze doradzą, nigdy nie zwracają się do klienta opryskliwie, wręcz przeciwnie.A że czasami wyjdą na papierosa to przerwa im się należy, ale nigdy nie jest tak, że kolejka stoi a ich nie ma.A co do Pana [usunięte przez moderatora] to Pan jest osobą bardzo konfliktową i niejednokrotnie bez powodów wytrząsał się nad Paniami tam pracującymi, z wiecznymi pretensjami bez powodów.Życzę tym Paniom milszych klientów niż Pan [usunięte przez moderatora], bo naprawdę nie można złego słowa na nie powiedzieć. dlatego robię tam zakupy i jestem zadowolona z obsługi no i oczywiście z asortymentu, bo wyroby są naprawdę bardzo smaczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Dobrosławów - Dobrosławów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dobrosławów