Opinie o Asprod Sp. z o.o. w Kliniska Wielkie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Asprod Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Asprod Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asprod Sp. z o.o. w Kliniska Wielkie

Pracownik Nowy wpis

Pracodawca śmieszny, na prośbę o podwyżkę po 10 latach pracy odpowiedział że firma ledwo przędzie, mimo to co miesiąc otwierane są nowe stoiska, oraz produkowane drogie "(usunięte przez administratora)" które nie schodzą. Premii na Święta nie ma i nie było też w tzw. lepszych czasach, bo firma wolała sponsorować swojego proboszcza. Odpowiadając na pytanie dlaczego nie odejdę skoro jest tak źle: odejdę jak mój kierownik znajdzie kogoś na moje miejsce, co może trochę potrwać, bo ostatnim razem zajęło pół roku. Użeranie się z ludźmi za najniższą krajową plus opodatkowaną premię nie jest tego warte

KORALIK Nowy wpis

Drogo i zepsuły się smaki -.babka czekoladowa niemiła obsługa w N.T.

zenon Nowy wpis

wyzysk w pracy fatalna atmosfera wszystkie laski odeszły te najbardziej uprzejme do klientów daje do myślenia kierownictwu zrezygnowaliśmy z zakupów

nn Nowy wpis
@zenon

święta prawda nie doceniają ludzi zostali tylko podlizusy

sylwia

minia' widziałam i ja wczesniej te oferty pracy,jednka chyba nie sa aktualne. Może trzeba pójść do nich i sie dowiedziec na miejscu co oferują i czy wogóle potrzebni są im pracownicy do Cukierni lub nawet sami piekarze, ja mam doswiadczenie wiec i ja bylabym zainteresowana

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Asprod Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
admin

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie asprod Sp. z o.o. Kliniska Wielkie, produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw merytoryczną opinię o Asprod Sp. z o.o. - Kliniska Wielkie

• Jak się pracuje w Asprod Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asprod Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asprod Sp. z o.o.?

Asprod Sp. z o.o.