Asprod Sp. z o.o. Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie

Opinie o Asprod Sp. z o.o. Kliniska Wielkie

KORALIK

Drogo i zepsuły się smaki -.babka czekoladowa niemiła obsługa w N.T.

zenon

wyzysk w pracy fatalna atmosfera wszystkie laski odeszły te najbardziej uprzejme do klientów daje do myślenia kierownictwu zrezygnowaliśmy z zakupów

nn
@zenon 01.10.2017 16:49

święta prawda nie doceniają ludzi zostali tylko podlizusy

sylwia

minia' widziałam i ja wczesniej te oferty pracy,jednka chyba nie sa aktualne. Może trzeba pójść do nich i sie dowiedziec na miejscu co oferują i czy wogóle potrzebni są im pracownicy do Cukierni lub nawet sami piekarze, ja mam doswiadczenie wiec i ja bylabym zainteresowana

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie asprod Sp. z o.o. Kliniska Wielkie, produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Asprod Sp. z o.o. Kliniska Wielkie - Kliniska Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asprod Sp. z o.o. Kliniska Wielkie