Lepus 2

Leszno

Opinie o Lepus 2

pan nikt

praca beznadziejna, [usunięte przez moderatora] marne wynagrodzenia, potworna presja psychiczna ze strony szefa, praca tylko dla naprawdę zdesperowanych, zwalnia za listek sałaty włożony za dużo do kanapki, kobiety w ciąży i osoby które się rozchorowały też nie mają po L4 czego tam szukać, na L4 gnębi pracowników każe im się samym zwolnić, straszy sądem, nasyła zus, wzywa na swoje wewnętrzne opinie zdrowie [usunięte przez moderatora] wyzwiska to w tej pracy codzienność odradzam

Zostaw opinię o Lepus 2 - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lepus 2