Smoke Shop S.A.

Łódź

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Smoke Shop S.A.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smoke Shop S.A.

ann

Docenić co? Pseudo klasę? Niekompetencje i brak kultury u pewnych osób? Tam nie ma czego doceniać. Zawsze myślałam że za dobrze wykonywaną pracę dostaje się chociaż pochwałę, nie mówiąc o premii, a tutaj jedyne co usłyszałam że cenówki nie ma, i ok gdybym rzeczywiście jej nie zrobiła rozumem. Ale ona była kilka centymetrów obok. No cóż.... Doceniajmy doceniajmy, tak jak doceniają w tej firmie...

m_wlkp

Tragiczna firma. Pracowałam przez pewien czas, ale naprawdę zero doceniania pracowników, premie tylko w formie obietnic, ciągła presja i niezależnie jak dobrze się wykona określoną czynność, to i tak się dostaje opieprz. Nie polecam.

Sprzedawca

...aha i nie wiem o co się rozchodzi z tą Łodzią. Firma ma siedzibę w Warszawce i sklepy po Polsce rozwiane. Co prawda w Łodzi też jest salon, ale czemu ona jest na pierwszej stronie - to zagadka dla mnie jest ;-)

Sprzedawca

Do Agi. Wszystko zależy. Smoki swoje saloniki mają w galeriach handlowych, wiec godziny pracy długie / jak to w galeriach. Grafik dzielony uczciwie na sprzedawców ze sklepu, idzie się dogadać. Nasz Kiero rozsądny facet wiec luz ogólnie. Nadgodziny (jeśli są) to płatne ekstra. A z tymi umowami to różnie bywa, chyba w zależności od miasta. Ale cash płaca sumiennie, to im trzeba przyznać. Żadna obsuwa się nigdy nie zdarzyła. Jak Cię kręci tytoń to nie ma lepszego miejsca, aby zacząć naukę i pracę jednocześnie w branży.

Sprzedawca

Fajna firma, fajny sklep, fajni ludzie. Jestem młodym Sprzedawcą, bez większego doświadczenia, które tu zdobywam. Jest OK.

Zostaw opinię o Smoke Shop S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smoke Shop S.A.