Pośrednictwo Ubezpieczeń

Szczytno

Opinie o Pośrednictwo Ubezpieczeń

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Pośrednictwo Ubezpieczeń (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): przyjemna, solidna, odpowiedzialna, mało stresująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: niską. Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni, pomocni, profesjonaliści. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od 1000 netto Najbardziej podobało mi się w Pośrednictwo Ubezpieczeń: godziny pracy(8.00-16.00), atmosfera, kontakt z ludźmi. Najbardziej nie podobało mi się w Pośrednictwo Ubezpieczeń: zarobki

Zostaw opinię o Pośrednictwo Ubezpieczeń - Szczytno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pośrednictwo Ubezpieczeń