PRZEDSIEBIORSTWO JUBILERSKIE SZAFIR

Chorzów

Opinie o PRZEDSIEBIORSTWO JUBILERSKIE SZAFIR

grezgorz

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Firma Szafir jest jedną z lepszych w okolicy. Ciężko się tam dostać do pracy ale jak już się jest to wszystko jakoś idzie. Pracowałem tam 15 miesięcy i odszedłem tylko dlatego że przeprowadziłem się pod Poznań. Pracę wspominam całkiem mile

broda

Po co te komentarze jak komuś nie wyszło w życiu to niech sobie handluje pod Jasną Górą i sprzedaje medaliki na odpustach czyż nie !

Rozczarowany

Oprócz tego że nowy pracownik jest bezczelny to jeszcze ubiera się jakby był na plaży :D W gumowych klapkach do pracy? Śmieszne...

Zaprzyjaźniony Złotnik

Bardzo przykro mi pisać te słowa, ale mam nadzieje, że ktoś weźmie je do serca i zrobi coś w pozytywnym kierunku. Jestem Waszym klientem i nim będę bo macie duży wybór, lecz od pewnego czasu, został tam przyjęty nowy pracownik, który mam wrażenie, nie wie o czym mówi, próbuje nadrobić żartami swoja niewiedzę, które nie zawsze są \"śmieszne\", nie powinno się pozwalać aby tak młody człowiek w ten sposób rozmawiał ze starszymi od siebie. Dodatkowo atmosfera w firmie, jest powiedziałbym niezręczna, gdyż podczas wyboru towaru słychać śmiechy, głupie komentarze i żarty. Szkoda że psujecie sobie reputację przez swojego bezczelnego pracownika. pozdrawiam Zaprzyjaźniony Złotnik

Mańka

Powyższą opinię zamieściła konkurencja, która sobie nie radzi tak dobrzez ze sprzedażą i zatowarowaniem. Uważam, że takie opinie jak ta, nie przeszkodzą Firmie Szafir, gyż obsługa oraz towar są na bardzo wysokim poziomie, zaróno jak wiedza i długoletnie doświadczenie. Ponadto jako pracodawca, dają możliwość rozwoju. Gorąco polecam.

PEPE

Pierwsze to nie jubilerzy tylko handlarze.Nic z złotnictwem jak i dobrymi manierami nie maja wspólnego .Nie polecam

Zostaw opinię o PRZEDSIEBIORSTWO JUBILERSKIE SZAFIR - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIEBIORSTWO JUBILERSKIE SZAFIR