Opinie o Hotel Stok w Wisła

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hotel Stok. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Stok o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Stok w Wisła

Kuba Nowy wpis

Byłem z synem na stoku narciarskim i postanowiłem skorzystać z restauracji w hotelu. Czekaliśmy 20min. aż kelner podejdzie do stolika NIC. Podszedłem do baru gdzie powiedziano mi że ktoś zaraz podejdzie NIC. Czekalem kolejne 20 minut. Zamówiłem przy barze, ale dostałem tylko napoje a na obiad czekałem 40 minut. Podszedłem do baru i okazało się że kuchnia nawet nie wiedziała o moim zamówieniu. Uwazam ze w hotelu 4 gwiazdkowym to standard ze obsługa kelnerka dziala, że troszczą się o klienta, że podchodzą i pytają. W zwykłym barze przydrożny zapytają Cię czy coś podać. Podsumowując straciłem 2 godziny i zjadłem dosłownie dwie łyżki makaronu z sosem. Karygodne zachowanie kelnerów i obsługi, w lokalu było tylko 4 zajęte stoliki. Inni też podchodzili do baru, po rachunki, po brakujące zamowienie, aby dowiedzieć się jak długo. O przyniesienie dań dla 3 osób w jednym czasie to można zapomnieć, a mówimy tu o zysku w chlebie. Dramat. Dramat. Dramat. Kelnerów zaliczyłem 4 - nikt nie podszedł żeby złożyć zamowienie lub spytac o realizacje. W życiu nie spotkałem takiej obsługi.

Zaintrygowana Nowy wpis

Jakieś nowości, aktualności, co na obecną chwilę dzieję się w Hotelu Stok?

Marek Nowy wpis

Możecie napisać kilka słów o firmie? Dla mnie ma to duże znaczenie przy ewentualnym aplikowaniu

Alicja Nowy wpis

@Pracownik, warunki, o których wspominasz jakiego stanowiska dotyczą?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hotel Stok? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
momo

@jhj to prawda są róźne opinie na temat zarobów w Hotelu Skok, ale trzeba pamiętać,że im bardziej jesteś miły dla klienta tym większe dostajesz napiwki,więc można czasami wyciągnąć drugie tyle co z pensji. Takie jest w każdym hotelu,a zwłaszcza 4 gwiazdkowym. Pozdrawiam

Praca po dwanaście godzin, płaca za 8 godz. kierownictwo dramat Nie polecam tej firmy

agis

Hej, poszukuje pracy na recepcji i myslałam nad hotelem Stok, jednakże z tego co widze mało tutaj aktualnych opinii. Polecacie pracę? Mam pytanie, czy recepcja stoi non stop, czy jednak możecie sobie siadać? Jesli stoicie, to z jakiego materiału jest podłoga, może zainwestowali w relaksujące maty pod stopy?

Marlena

Popieram tą Panią też jestem srogo zawiedziona jeśli chodzi o pomoc w transporcie bagaży do pokoju owszem obsługa Hotelu na głowie staje ale ta garstka jak stwierdziła dziewczyna na recepcji trudno cokolwiek zwojować .Myślę że Hotel oszczędza na pracownikach ale to widać dla każdego gołym okiem przy takim ruchu gości hotelowych trzeba do tego podejść profesjonalnie w Stoku tego brakuje .

Panda

Jestem zawiedziona byłam w tym hotelu bo mi go polecono ale to inny temat istne naciąganie klienta gdyby nie ten basen (jedyna rozrywka) można by powiedzieć gdzie diabeł mówi dobranoc .Co do obsługi i pomocy jakiegoś \"boja \" można tylko pomarzyć kto im dał te 4 gwiazdki...

to ja

po jakiemu to?

gość

będąc na wczasach przekonałam się jak traktuje się w tym hotelu pracowników....po prostu"mózg staje "że można w taki sposób traktować ludzi...miałam wrażenie że tylko jeden pracownik obsługuje cały hotel ze strony technicznej !...wszędzie gdzie byłam z mężem mijałam ciągle jednego i tego samego pracownika technicznego.dla mnie jest to niepojętne jak można tak traktować innych....pełno ludzi w hotelu a oni gonią jak zwariowani... "hotel czterogwiazdkowy a nie stać was na więcej pracowników??..

Pracowałam w tym Hotelu i naprawde nie polecam innym, bardzo mala wyplata,naprawde jest coraz to gozej, w ogole to same wady bardzo mało zaletów

Julka

Ja w tym hotelu byłam drugi raz ( z firmy mus ) żadnych atrakcji już od co najmniej 4 lat mówią o basenie że już wkrótce ale to tylko słowa . Byłam w centrum Wisły jest tam hotel Gołębiewski mają wszystkie atrakcje które przyczynią się do miłego odpoczynku .

Ja też się podpiszę pod tym też tam pracowałem i dość szybko się zwolniłem >> marne wręcz bardzo marne pieniądze a kierownictwo czasy średniowiecza nie ma pojęcia o kierowaniu garstką pracowników nie polecam tam pracy niech każdy przemyśli czy warto .....

Jaśko

Aby nie być gołosłownym poczytajcie aktualne ogłoszenia znowu poszukują pracowników do działu technicznego i gastronomi o ludzie co tam się dzieje jak za takie marne pieniądze ludzie uciekają chyba już ten hotel całkiem upada

Wiolka

Co tu dużo gadać ceny są bardzo wysokie za ten standard który oferują ( bez porównania z innymi hotelami) żadnych atrakcji wszędzie daleko ja nie polecam

Jaśko

Ja w tym hotelu też pracowałem i nie mam dobrego zdania czysty wyzysk złe traktowanie przez kierownictwo pracowników ( techniczny ) ci ludzie nie mają pojęcia o kierowaniu zespołem pracowników dlatego jest taka duża rotacja pracowników kto porobi jakiś czas i przekona się to odchodzi dość szybko ja nie polecam i większość nawet ci którzy tam pracują

Pracowałem tam kiedyś zarobki marne zresztą widać po ogłoszeniach cały czas poszukują pracowników więc to świadczy o zarobkach i traktowaniu ludzi bez porównania z Gołębiewskim

szukam nowej pracy

tak to prawda pracuje tam już jakiś czas i wyraźnie mężczyźni są faworyzowani od kobiet

Przyjażni ludzie i atmosfera, jednakże są duże luki w równym traktowaniu pracowników zależnie od płci.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Stok - Wisła

• Jak się pracuje w Hotel Stok?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Stok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Stok
2.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • ul. Willowa 16
    43-460 Wisła