Biuro Podatkowe

Bydgoszcz

Opinie o Biuro Podatkowe

olek

igo, 2/5 etatu to na pracownika do pomocy, dobra opcja dla studenta, który potrzebuje sobie dorobić kilka groszy. Teraz szukają tez pracowników biurowych w Ostródzie, ale oferta dla osób niepełnosprawnych i jest 1850 brutto.

widoczny

Słowa kojarzące się z Biuro Podatkowe (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca, cikawa, pomocna w przyszłej pracy): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrze . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i uczynni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 140 netto Najbardziej podobało mi się w Biuro Podatkowe:ogólna atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w Biuro Podatkowe:nie ma takiej rzeczy

Zostaw opinię o Biuro Podatkowe - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podatkowe