stolarnia baracz tomasz

Ustroń

Opinie o stolarnia baracz tomasz

witam jako były pracownik ostrzegam was ziomki iz[usunięte przez moderatora] tej firmy podbijaja rynek polskiego hamstwa najpierw dadza ci zarobic potem wybudują ci wysoką droge kredytową wezną na ciebie kredyt a gdy juz dostaniesz wyrok w sądzie grodzkim to możesz jesze dostać kopniaka na dowidzenia,że taki pracodawca jeszcze jest na wolnosci tego nie moge pojąc po co w Polsce nam ta PIP skoro i tak z ich działań nie ma żadnych efektów.

Zostaw opinię o stolarnia baracz tomasz - Ustroń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stolarnia baracz tomasz