zeco

Wrocław

Opinie o zeco

no wiadomo że musza być merytoryczne, nie dziwię się , firma chce mieć jak najlepszych pracowników bo to w końcu systemy ochrony mienia, wielka odpowiedzialność finansowa

Słowa kojarzące się z zeco (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .bardzo dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... super. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w zeco atmosfera pracy: Najbardziej nie podobało mi się w zeco :

Zostaw opinię o zeco - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zeco