VAN - WYTWÓRNIA I HURTOWNIA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI ZBIGNIEW DZIADEK

Gliwice

Opinie o VAN - WYTWÓRNIA I HURTOWNIA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI ZBIGNIEW DZIADEK

Dziad.

Dostelem kiedys paste z tej firmy to palce po umuciu zafarbilo na zolto tragedia wystaerczy pod plot tej firmy podjechac to widac ze to kochloz jakis . Wlasciciel ponoc lubi umowe zlecenie , raczej niewolnictwo jak praca wyzysk .Odradzam kazdemu prace w tej firmie i zakup czegokolwiek chyba ze lubicie wspierac wyzyskiwaczy .Jak na samym poczatku zaproponuje wam umowe zlecenie to bedziecie wiedziec ze mowie prawde , i wtedy odrazu odwrot o albo lepiej staz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warty .Tez lubi to .

Zostaw opinię o VAN - WYTWÓRNIA I HURTOWNIA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI ZBIGNIEW DZIADEK - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VAN - WYTWÓRNIA I HURTOWNIA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI ZBIGNIEW DZIADEK