Media Drukarnia Studio Reklamay

Będzin

Opinie o Media Drukarnia Studio Reklamay

Abc...

Mam pytanko czy w Dąbrowie Górniczej też jest praca? Na jakie zmiany się pracuje? Jaka atmosfera panuje i jak ogólnie wygląda praca?

Alicja

@Były niewolnik nie ma możliwości płatnego usuwania wpisów. Usuwane są tylko wpisy naruszające zasady regulaminu. Każda osoba może zgłosić bezpłatną reklamację odnośnie treści jakie znajdują się na forum, jednak ostateczna decyzja o jej rozpatrzeniu należy do administratora. Jeśli uważasz, że Twój wpis został usunięty niesłusznie, bardzo proszę o kontakt bezpośrednio z administratorem pod adresem admin@gowork.pl Będzie w stanie w pełni odpowiedzieć na Twoje wątpliwości i wyjaśnić tą konkretną sytuację.

@Alicja 27.09.2017 09:46

Wydawało mi się, że jest możliwość zamówienia sobie "odpłatnego administrowania" swoim kontem, zapewne razem np. z wywiadem w portalu, reklamami itp itd... Kiedyś jedna z waszych pracownic chwaliła się tego typu usługą chyba na facebooku, odnalezienie tej wypowiedzi teraz graniczyłoby zapewne z cudem... Ale pamiętam to. Ludzie oceniając pracodawców powinni się przerzucić z go worka na inne portale, bo go work choć jest przejrzysty i nie wymaga zarejestrowania się, to stał się zwykłą wydmuszką. Zostają tu tylko komentarze w stylu: "mało płacą, wyzysk, w dziale takim i takim pupilki szefa" - takie komcie to można pisać o prawie każdej firmie, bo w Polsce jest i będzie źle się działo w firmach. Natomiast bardzo konkretne komentarze są usuwane!

Alicja

@Były niewolnikwpisy są archiwizowane przez administratora portalu tylko jeżeli naruszają one zasady regulaminu. Jeśli uważasz, że któryś z Twoich komentarzy został usunięty niesłusznie, skontaktuj się z administratorem drogą mailową. Kontakt znajdziesz w §10 regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin

@Alicja 22.09.2017 13:50

Jeszcze niech mi szanowna Pani Alicja napisze jak to się stało, że mój wpis (pierwszy w tym temacie) wisiał tak strasznie długo, nawet nie wiem ile - rok, może nawet dwa lata???? Skoro był niezgodny z regulaminem??? No jak?? Przecież wszyscy wiedzą, że niecenzuralne słowa oraz imiona, nazwiska, obelgi są z miejsca usuwane na Go work, czy powiedzmy "wykropkowywane". Pojawia się taki zapis - "usunięte przez administratora", więc admini działają na tej stronie bardzo prężnie....

Były niewolnik

Widzę, ze Go work usunął mój wpis - był pierwszy w tym wątku dotyczącym drukarni Media... I właściwie to chyba od niego się wszystko zaczęło, skusiłem resztę hehehe... Dłuuuugo wisiał, był zgodny z regulaminem!!!!! Napisane tam było m.in. o tym, że Rafałek nie daje umów, czyli pracownicy byli zatrudnieni na czarno.. Rafałek jeździ sobie po świecie, więc i na posmarowanie łapki Go workowi ma... Podwójne standardy w Polsce 2017 roku. Uwaga - Robię print screen (nie pierwszy!!!!), wszyscy się dowiedzą jak obiektywny jest go work, jeśli usunie mi ten wpis!!!

Alicja

@JAKIE WARUNKIwidzę, że jeszcze nikt Ci nie odpisał. Zgłosiłeś się w tym czasie bezpośrednio do firmy? Chętnie dowiem się czegoś więcej o procesie rekrutacyjnym oraz o tym jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna.

Drukarnia Katowice
@Alicja 09.08.2017 13:50

Szanowni Państwo, kontakt do nas był podany, ale został usunięty, zapewne przez właściciela drukarni. Proces rekrutacyjny to rozmowa kwalifikacyjna, a rozmowa jak wygląda chyba każdy poszukujący pracy wie. Dla osób naprawdę zainteresowanych odszukanie w internecie informacji która drukarnia z Katowic poszukuje aktualnie handlowca nie powinno stanowić problemu. Nasza informacja o zatrudnieniu została zamieszczona tutaj dla poszukującego pracy handlowca Z DOŚWIADCZENIEM - takie osoby sprawdzają opinie pracodawców z branży.

JAKIE WARUNKI

Jakie warunki ? Interesuje mnie zmiana pracy.

kolo

Nie jestem szefem,tylko pracownikiem ,dlatego,pisze że,to są bzdury

JAKUB

UUUUU aż tak jestem obserwowany, fajnie.... PS. Mercedes SL 550 bardzo fajny samochód, trzeba zrobić jazdę próbną przed dokonaniem zakupu. Proszę zawiadomić US że może będę taki samochód kupować bo podatek trzeba zapłacić, lub lepiej może jakiś"zbiorowy pozew sądowy " w uzasadnieniu proszę wpisać bo Kuba jeździ mercedesem Rafała.... Szanowni Państwo, wszystkie powyższe wpisy są naprawdę śmieszne, podtrzymuje zaproszenie dla każdego zainteresowanego. Jestem do Państwa dyspozycji.

JAKUB

Pracuje tutaj 5 lat, do swojego doszedłem wspólnymi silami i dużym wparciem Rafała.... wypowiadają się tutaj osoby które pewno już nie pracują i próbują zatruć atmosfer i oczernić Szefa i Szefową. Marnie Wam to idzie - jeżeli ktoś ma ochotę zapoznać się z rzetelną oceną zapraszam do drukarni, proszę pytać o Jakuba - kierownika oddziału

JAKUB

Albert Einstein, powiedział : "Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana." Sukcesów na polu zawodowym życzę

kolo olo

Byłem na rozmowie - facet mówił całkiem sensownie - niestety nie dogadaliśmy się co do kasy więc nie wiem jak jest - ale chciałbym spróbować -może następnym razem.

banita

Ludzie piszecie głupoty - jak to możliwe że jest tam tak źle a ostatnio jak byłem to 4 pracowników co się zwolniło wrócili pracować (usunięte przez administratora)- chyba raczej nie jest tak źle bo by nie wracali. Jak się nie chce pracować to wszędzie będzie źle. Wiem bo mnie też wydawało się że jest źle a jak się okazało to nie było tak źle. Ostatnio nawet była impreza firmowa z okazji dnia drukarza na koszt firmy. Jak ktoś chce coś konkretnie wiedzieć to raczej jechać i porozmawiać z pracownikami a nie czytać te bzdury.

Alicja

@nieydwooleni piszesz, że jesteś pracownikiem Media Drukarnia Studio Reklamay. Co więcej możesz napisać o pracy w tym miejscu? Jakie jeszcze plusy zauważyłeś w pracy w Media Drukarnia Studio Reklamay? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach.

bocian

A atmosfera jaka teraz panuje? Dziękuję za odpowiedź.

rafał

warunki dobre można mało zarobić i tak jest dobra drukarnia media?????

SZAŁ

PRACOWAŁEM MEDIA I WIEM JAK TAM JEST PROŚIŁEM SZEFA O PODWYŻKĘ TO NIE DAŁ I TA FIRAM JEST UCZCIWA TO CZEMU TAM NIE PRACUJĘ ???

nie można się dogadac szefem????

praca jest ok ale kasy mało można zarobić ???

pracuj za niżą krajową 7 a mozna 12 na godzine to wróce tak mam zamiar pracować w media ???

media pracują tylko mało znając w zawodzie, nie można pracować w media bo ja nie pracowałem w media i cisza hej ????

mariusz

pracowałem w media i nie pracuję nawet mam pojecie i czemu tak jest kasa się liczy dla szefa żeby jechać za granice ?

ja mam praktyki w media nie pracuje w media??? i co praktyka nie gra roli?? i co robić mondrale w wiedzę ???

bo niema pracy w media i kasy

trzeba liczyć tylko na siebie jak potrzebujesz pomocy, to nie każdy robi to co musi ?

wszyscy tu bzdury piszecie! Lepiej już stać w markecie na ochronie, niż tam pracować, poza tym wypowiada się chyba również szefostwo tutaj:))

anik

Firma dobra i porządna, ja nie narzekam, a wręcz przeciwnie chwale sobie bardzo. Kasa, warunki i atmosfera też ok :) Ogólnie polecam :D

Pracownik drukarni

Nie zgadzam się z moim przedmówcą, firma w której pracowałam jest jedną z najbardziej uczciwych firma z jakimi miałam przyjemność współpracować. Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane w terminie, nikt nie robi problemów jeżeli chodzi o urlop, bądź wolne, L4, wcześniejsze wyjście z pracy. Po za tym są wypłacane dodatki na dziecko, a Szefostwo jest miłe oraz zawsze idzie pracownikowi na rękę. Warunki w firmie są bardzo dobre, panuje miła atmosfera, kierownik drukarni chodzi zawsze uśmiechnięty, a i nie raz zdarzało mi się prosić o zaliczkę, która zamiast być mi odciągnięta z wypłaty zostawała zaliczana do nadgodzin, które miałam doliczane i mogłam w wybranym dla siebie czasie wykorzystać. Niestety musiałam się wyprowadzić, więc zrezygnowałam z tej pracy, ale każdemu kto się zastanawia nad pójściem na etat do tej firmy z czytym sumieniem mogę ją polecić

rafał prz
@Pracownik drukarni 14.07.2015 13:53

jest uczciwa ale mało można zarobić?(usunięte przez administratora)

Anna W

Pracowałam i narzekałam - ale po czasie - wszędzie dobrze gdzie nas niema. Tak więc nie było tak źle pracować trzeba ale pensja zawsze na czas. A szef jak szef czepia się i tyle - ale który szef się nie czepia. Generalnie nie jest aż tak źle.

Zostaw opinię o Media Drukarnia Studio Reklamay - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Drukarnia Studio Reklamay